Mieszkanie siostry w Bydgoszczy

Moja siostra ze względu na pracę postanowiła się przeprowadzić razem z mężem i dziećmi. To znaczy wcześniej mieszkali w małej miejscowości. Mieli już w sumie swoje mieszkanie a dzieci chodziły do przedszkola. Jednak moja siostra bardzo długo nie mogła znaleźć żadnej pracy.

Jak wygląda mieszkanie siostry?

mieszkaniaW sumie jej mąż ma taką pracę, że może pracować praktycznie wszędzie. Także stwierdzili, że siostra zacznie szukać pracy w Bydgoszczy czyli w najbliższym dużym mieście. Nie chcieli bowiem wyprowadzać się daleko od rodziców. Siostra w Bydgoszczy znalazła pracę bardzo szybko. Miała pracować jako nauczycielka w szkole podstawowej. Pracę miała zacząć od września także mieli cztery miesiące na przeprowadzkę. Jest to z jednej strony dużo czasu. Jednak patrząc z drugiej strony ile jest spraw do załatwienia to jest to naprawdę krótki okres. Siostra bała się, że nie będą mogli sprzedać swojego mieszkania w tak krótkim czasie. Jednak jak się okazało mieszkanie zostało bardzo szybko sprzedane. Także zaczęli szukać odpowiedniego mieszkania w Bydgoszczy dla swojej czwórki. Mieszkania w Bydgoszczy były droższe od tych za ile można kupić mieszkanie w małej miejscowości. Jednak pomogli finansowo rodzice i teściowie siostry i mogli pozwolić sobie na mieszkanie o podobnym metrażu jakie mieli dotychczas. W Bydgoszczy mieszkanie znaleźli w bardzo dobrej lokalizacji. Było w sumie dosyć blisko wszędzie. Było też blisko przedszkole i szkoła a także pętla autobusowa.

Także nie trzeba było daleko chodzić by pojechać gdziekolwiek w mieście. Niedaleko mieszkania był też ryneczek. Na, którym można było się zaopatrzyć w świeże warzywa i owoce. Także mieli wszystko to co jest potrzebne do życia bardzo blisko. Nie musieli specjalnie wybierać się po zakupy do miasta. No chyba, że do galerii handlowej.

Czytaj więcej na: Mertis – www.bydgoszcz.mertis.pl