walizki puccini

Modne walizki puccini w konkurencyjnej cenie dla dzieci na obóz

Moje dzieci w tym roku w wakacje lecą na obóz.Co prawda nie będzie to pierwszy obóz w ich życiu bo byli już dwa razy na takich wakacjach. Jednak w tym roku będzie to wyjazd zagraniczny. Lecą bowiem na obóz językowy do Anglii.

Walizki puccini w niskiej cenie

walizki pucciniDługo zastanawialiśmy się z mężem czy nadają się już do tego żeby polecieć właśnie na taki obóz. Jednak doszliśmy do wniosku, że są już na tyle duzi że powinni dać sobie radę. Zresztą skoro w Polsce nie było problemu to dlaczego ma być problem za granicą. Na taki obóz trzeba było kupić parę rzeczy. Przede wszystkim walizki do ryanaira, bo te które mają średnio nadają się do podróży samolotem. Powinny być to walizki kabinowe z tego co mówiła mi koleżanka. Ona często lata samolotami także chyba wie co sprawdza się najlepiej. Widziałam modne walizki puccini w konkurencyjnej cenie, cena także nie jest wysoka. Te puccini walizki bardzo mi się się spodobały i ich cena również. Koleżanka powiedziała mi jednak, że lepsze będą walizki march bo są naprawdę dobre jakościowo. A moi chłopcy nie dbają zbytnio o swoje rzeczy także lepsze będą może rzeczywiście te walizki march. Korzystając z okazji, że byłam już w sklepie z walizkami i torebkami postanowiłam sobie także coś kupić. I kupiłam torebki puccini, które prezentowały się niezwykle elegancko. Jedną torebkę kupiłam dla siebie a drugą dla swojej mamy ponieważ zbliżały się jej urodziny. Mama bardzo lubi torebki także myślę, że taki prezent się jej spodoba. Chłopcom oprócz walizek muszę kupić jeszcze trochę ubrań i bielizny na wyjazd. Oni rosną tak szybko,że mam wrażenie że co chwilę kupuje im coś nowego.

Na obozie będą dwa tygodnie. Potem jak wrócą to razem w czwórkę pojedziemy nad morze. Następnie oni pojadą jeszcze na trochę do dziadków. Tak naprawdę to już nie mogę doczekać się wakacji.