Mój własny biznes – odzież z nadrukiem

Modą interesowałem się chyba od zawsze. Nie mówię tu o „dziwnej” jej stronie – bardziej mam tu na myśli możliwość dobrania kolorów ubrań, utworzenie konkretnego stylu oraz ogólnie, o zachowanie ładnego, schludnego image’u. Pamiętam nawet, jak niejednokrotnie to ja mówiłem swojej dziewczynie, co powinna przymierzyć – co więcej, miałem zwykle rację.

Moda na ubrania z nadrukiem

odzież z nadrukiem na zamówieniePostanowiłem więc wykorzystać swój jakby na to nie patrząc talent, by stworzyć własny biznes. Zacząłem szukać odpowiednich maszyn do tworzenia własnych nadruków, a po ich znalezieniu rozpocząłem poszukiwania firmy, która podjęłaby się dostarczania mi wysokiej jakości tekstyliów, bym mógł je personalizować. Jakie miałem plany? Otóż chciałem otworzyć sklep internetowy, w którym każdy mógłby stworzyć swój własny, wymarzony wzór, ale i miał szanse wybrać oryginalny, stworzony przeze mnie ciuch. Co chciałem sprzedawać? Większość tego typu sklepów oferowała jedynie t-shirty z własnym nadrukiem, ja jednak chciałem pójść o krok dalej i zaoferować różnorodną odzież z nadrukiem na zamówienie – bluzy, polówki i nawet spodenki! Wiedziałem, że znajdą się chętni, wystarczyło tylko wypełnić lukę rynkową. W końcu wszystko wydawało się być gotowe – znalazłem firmę, która miała dostarczać mi odzież, powstały też już pierwsze oryginalne wzory, jakie znalazły się już na stronie. Wystarczyło tylko czekać, aż pojawią się pierwsi klienci!

A czekać nie trzeba było zbyt długo – już po dwóch dniach otrzymałem pierwsze zamówienie na odzież z nadrukiem. Konkretnie był to t-shirt damski, na którym miało się znaleźć zdjęcie pięknego, brytyjskiego kociaka. Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszego pierwszego zlecenia! Niedługo po tym pojawiły się kolejne, a potem następne zamówienia. Jeżeli tak dalej pójdzie, będę musiał zatrudnić drugą parę rąk, by klienci nie musieli czekać na swoje zamówienie!