Montaż ekranu do domu

Moja mama od ponad dziesięciu lat prowadzi przedszkole i jakiś czas temu kupiła oraz zamontowała ekran do tego miejsca. Ponadto obecnie nie jest to nic dziwnego, zwłaszcza, że w szkołach wyższych, średnich czy podstawowych jest to standardowe wyposażenie sal lekcyjnych. 

Dlaczego poprosiłam o montaż ekranu?

montaż ekranu w KrakowiePo raz pierwszy jednak spotkałam się z tym, żeby rzutnik czy ekran zamontować w pokoju dziennym zamiast telewizora. Taka własnie była sytuacja w rodzinie mojej przyjaciółki. Zamówili montaż ekranu w Krakowie, ponieważ oni nie zajmowali się takimi sprawami. Przyznam szczerze, że byłam bardzo zaskoczona takim rozwiązaniem, ale rodzice Karoliny tak sobie wymyślili i spełnili sobie to marzenie. Pewnego dnia zostałam zaproszona na obiad do nich, a po obiedzie mieliśmy wszyscy oglądać film ze ślubu brata Karoliny. Ekran został zamontowany na suficie i może być rozwijany za pomocą pilota, kolby czy włącznika, który jest zamontowany w ścianie. Montaż ekranu w Krakowie nie stanowi problemu, bez przeszkód każdy znajdzie firma, która zajmuje się tego typu montażami. Wracając jednak do oglądania filmu weselnego, to byłam pod wrażeniem tego, jak dobrze było wszystko na nim widać. Z tego co udało mi się dowiedzieć to jest także ekran, który można przenosić z jednego miejsca na drugi, dlatego nosi nazwę ekran przenośny. Wszystko zależne jest od tego, w jakim celu planujemy mieć taki ekran.

Ceny ekranów projekcyjnych zależne są od typu, na którym nam zależy oraz poszczególnych parametrów. Jednak przeciętnie ekran projekcyjny można dostać od dwustu pięćdziesięciu złotych wzwyż. Jeśli jednak nie znacie się na montażu to warto zapytać czy fachowiec mógłby przyjechać i zamontować wam ekran w Krakowie. Taniej wyniesie was takie rozwiązanie niż gdybyście mieli coś zepsuć.