oprogramowanie cad cam

Motywacja wujka i oprogramowanie cad cam

Wujek od dawna zawracał mi gitarę bym wpadł kiedyś do niego, to pokaże mi jak się programuje, a nuż mi się spodoba i też pójdę w tym kierunku. Poszedłem, głównie po to, by dał mi wreszcie spokój. Jak bardzo się wówczas nie myliłem.

Oprogramowanie cad cam i tworzenie programu

oprogramowanie cad camPatrzenie jak klepał kod na klawiaturze należało do niewątpliwie najnudniejszych doświadczeń w moim życiu. Mimo że tak jak zwykle sypał żartami jak z rękawa n właściwe każdy temat, fakt, że pisał cały czas cnc program wszystko zabijał. W ogóle nie było mi do śmiechu. Wreszcie wprost spytałem kiedy skończy, bo zaczyna mnie to męczyć. Powiedział, bym dał mu skończyć oprogramowanie cad cam i zajmiemy się czymś ciekawszym. Powiedziałem, że trzymam go za słowo. To co stało się później faktycznie było znacznie ciekawsze. Ostatnio kupił on nowy sportowy samochód, którym nie miałem jeszcze okazji póki co się przejechać. Wsiedliśmy i zaczęliśmy jeździć po mieście. Miałem wrażenie, że jedziemy nieco za szybko, ale usłyszałem jedynie, że jedziemy szybko ponieważ mamy taką możliwość. Faktycznie była to prawda. Gdy kot wbiegł nam na drogę samochód stanął nagle w miejscu z siedemdziesięciu kilometrów na godzinę. Już byłem pewien, że po kocie, że zaraz w niego wjedziemy a on wyleci gdzieś w powietrze i już nigdy nikt go nie zobaczy. Okazało się być zupełnie inaczej.

Powiem tak – bardziej niż obserwowanie programowania zachęcił mnie do tej pracy ten samochód. Postanowiłem, że też się za to zabiorę. Nie będę nie wiadomo jak harował, ale codziennie coś tam w tym kierunku zrobię.

Tu poczytasz o tym co to jest oprogramowanie cad cam – www.ez-cam.pl