Mufki do wózka – pojedyncze czy podwójne?

Podczas jesienno zimowych spacerów często możemy zobaczyć, że osoba prowadząca wózek wkłada ręce do materiału, który przytwierdzony jest do rączki. Dzięki temu nie marzną ręce, a spacery stają się prawdziwą przyjemnością. Każda kobieta, która urodziła dziecko jesienią bądź zimą wie, że to absolutny must have. Po wyjściu ze szpitala od razu wkłada się ręce w taką mufkę, by móc wreszcie rozpocząć życie jako rodzic noworodka.

Jakie mufki do wózka są najlepsze?

sprawdzone mufki do wózkaSkoro wiadomo już, że mufki są bardzo dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto prowadzi spacerowy wózek, należy również powiedzieć, że występują ich różne rodzaje. Można je bowiem kupić w postaci pojedynczej, czyli zapinane na rzepy w jednym kawałku. Na rynku są również dostępne w wariancie osobnym, czyli w formie dwóch mufek. Jakie są lepsze? Panuje ogólnie przeświadczenie, ze to te sprawdzone mufki do wózka jednokomorowe zancznie lepiej się sprawdzają. Przede wszystkim ze względu na to, że ręce mogą być stosunkowo blisko siebie, czyli się ogrzewać. Dodatkowo taki wariant jest dłuższy, dzięki czemu można go z powodzeniem rozłożyć na długości całej rączki. W przypadku, gdy chcielibyśmy, aby znalazły się tam także męskie ręce jest to znacznie korzystniejsza opcja. Jako, że panowie mają większe dłonie niż kobieta, mufka jednokomorowa znacznie lepiej będzie chroniła przed zimnem. Wszystko jednak zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujemy. Często odrzucamy na drugi plan użytkowość, a rządzą nami walory estetyczne. 

Jedno jest pewne – mufki, które w środku wyścielone są specjalnym materiałem mają ogromne powodzenie wśród miłośniczek nie tylko zimowych spacerów, ale także dobrego wyglądu na zewnątrz. Aby móc cieszyć się tym beztroskim czasem spędzonym z dzieckiem należy zadbać o swoje zdrowie.