Musiałam sprzedać działkę w Kołobrzegu

Poznałam fantastycznego mężczyznę. Jest on biznesmenem i prowadzi biznes w południowej części naszego kraju. Postanowiłam się do niego przeprowadzić. W związku z tym musiałam sprzedać działkę, którą posiadałam w Kołobrzegu. Wtedy byłoby mnie stać na kupno mieszkania w miejscowości, w której on mieszka, a tutaj nie miałabym już żadnych zobowiązań. 

Udało mi się sprzedać działkę w dobrej cenie

działka na sprzedaż niedaleko lasu kołobrzegZależało mi na tym, aby sprzedać działkę w dobrej cenie. Nie chciałam brać bowiem dodatkowych kredytów na kupno mieszkania w nowym miejscu. Wiedziałam, że w takiej sytuacji należy napisać bardzo dobre ogłoszenie, które przyciągnie uwagę i zachęci klientów do obejrzenia działki. Wymyśliłam ciekawą i oryginalną treść, zatytułowałam ogłoszenie: działka na sprzedaż niedaleko lasu kołobrzeg i dodałam je na portal ogłoszeniowy. Już wkrótce zauważyłam pierwsze efekty. Ogłoszenie miało dużo wyświetleń, a mój telefon się rozdzwonił. Pierwsi klienci pojawili się dosyć szybko. Byli ono bardzo zdeterminowani na to, aby kupić działkę w tej okolicy i nawet nie negocjowali ceny. Dzięki temu bardzo szybko sprzedałam swoją nieruchomość. Podpisaliśmy umowę wstępną i dostałam od nich zaliczkę. Zaczęłam już przygotowywać swoją przeprowadzkę i załatwiać wszystkie formalności związane ze sprzedażą. W między czasie dowiedziałam się, że bardzo zależało im na kupnie, ponieważ bardzo chcieli mieszkać pod lasem.

Wcale im się nie dziwię, bo okolica jest naprawdę piękna. Blisko jest do lasu, który wygląda świetnie o każdej porze roku. Dzięki temu w ogóle nie słychać hałasów z okolicznej drogi publicznej. Do morze też jest bardzo niedaleko, zaledwie kilka kilometrów. Daleko stąd do centrum miasta i atrakcji turystycznych, dlatego można rozkoszować się urokami dzikiej plaży.