Muzycy z Torunia na ślubie siostry

Pewnego dnia dowiedziałam się, że moja starsza siostra wychodzi za mąż. To był piękny okres w jej życiu, ponieważ czekało na nią mnóstwo zmian. Na dodatek długo czekała na ten dzień, ponieważ jej aktualny mąż wcześniej pracował za granicą.

Szukałam dla siostry oprawy muzycznej na wesele 

zespół weselny kujawsko-pomorskieOczywiście miała sporo spraw na głowie związanych z szeroko pojętą organizacją wesela. Doskonale to rozumiałam dlatego zaoferowałam jej swoją pomoc. Oczywiście od razu się zgodziła. Każda z nas miała swoje zadania. Na dodatek zawsze pomagałam jej dokonywać wyborów. Trzeba było zdecydować się na kolor dodatków, sali i menu. To wszystko wymagało odpowiedniego wyczucia ale również estetyki. Ślub był czymś co bierze się raz w życiu dlatego każdy pilnuje aby wypadł jak najlepiej oraz wedle własnego uznania. W końcu przyszedł czas aby wybrać porządny zespół weselny kujawsko-pomorskie. To nie było proste zadanie, ponieważ czasami można było dokonać na prawdę błędnego wyboru. Ja zaczęłam poszukiwania na forach internetowych. Jednak tam zdania były okropnie podzielone i każdy pisał coś innego. Wtedy uznałam, że internet nie jest odpowiednim źródłem wiedzy jeżeli chodzi i tak ważną kwestię jaką jest odpowiednia oprawa muzyczna. W końcu zaczęłam pytać wśród znajomych, którzy mieli za sobą przygotowania do uroczystości ślubnej. Dzięki temu dostałam kilka nazw i adresów do zespołów. Oczywiście jak to bywa każdy z nich już miał stronę internetową dzięki której mogłam zobaczyć repertuar oraz przykładowe nagrania.

To pozwoliło mi zaoszczędzić czas i mogłam w ten sposób zobaczyć jaka orkiestra jest warta zainteresowania. Ostatecznie zdecydowałam się na taką z Torunia. Widać było, że mają doświadczenie w tym co robią. Umówiłam się z nimi na spotkanie aby omówić wszystkie szczegóły.