Najlepszy psychoterapeuta

Muszę przyznać, że od pewnego czasu miałam ogromne problemy ze snem. Nie była to nawet klasyczna bezsenność. Wieczorem zasypiałam bez problemu, z resztą byłam tak zmęczona, że mogłam zasnąć o praktycznie każdej porze dnia. Niestety, męczyły mnie koszmary. Budziłam się co chwilę, zlana potem, z szybko bijącym sercem. To było nie do wytrzymania.

Skuteczna pomoc psychoterapeuty

dobry psychoterapeuta w KrakowieZdecydowałam, że dłużej żyć tak nie dam rady i muszę poszukać gdzieś pomocy. Koleżanka poradziła mi, że rozwiązaniem moich problemów może być dobry psychoterapeuta w Krakowie. Umówiłam się więc na wizytę w najbliższym możliwym terminie. Pierwsza sesja terapeutyczna miała na celu określenie z czego wynika mój problem. Muszę przyznać, że nie miałam pojęcia, że moje koszmary mogą być odpowiedzią na traumatyczne przeżycia jeszcze z czasu studiów. Byłam świadkiem bardzo dużego wypadku, co jak się okazało spowodowało że teraz nie mogłam w nocy spać. Psychoterapeuta stwierdził również, że moja niechęć do prowadzenia samochodu, co do której sądziłam, że jest wynikiem indywidualnych upodobań, również ma takie podłoże. Przede wszystkim otrzymałam tabletki na uspokojenie. Następnie, podczas sesji na których rozmawialiśmy opisywałam swoje odczucia, a psychoterapeuta starał się sprawić, żeby wszystko odpowiednio poukładało mi się w głowie. Już po kilku tygodniach zaczęłam normalnie sypiać, a koszmary odeszły w niepamięć. Psychoterapia okazała się bardzo skuteczna.

Decydując się na poszukanie pomocy specjalisty, chciałam przerwać swoją bezsenność spowodowaną koszmarami. Nie miałam pojęcia, jakie podłoże mają moje sny. Na szczęście dzięki pomocy najlepszego psychoterapeuty w okolicy szybko udało się ustalić przyczynę problemu, dzięki czemu można było zacząć walczyć z problemem.