tapety

Nasze dekoracje w domu czyli tapety

Dziś chciałam napisać kilka słów na temat tego, jak minęły mi ostatnie przygotowania domu. Jestem osobą, która ciągle lubi coś zmieniać. Całą Bydgoszcz potrafię postawić na nogi, jak szukam danego artykułu, którego nie mogę nigdzie dostać. Ostatnio jestem bardzo zadowolona z niedawnych zakupów, więc chciałam się pochwalić moimi nowymi nabytkami.

Tapety były w sporej ilości

tapetyPrzede wszystkim, pewien sklep z tapetami miał ogromną wyprzedaż. Już dawno myślałam o tym, aby zwykłą ścianę zastąpić jakimś oryginalnym wzorem. Można było w czym wybierać, bo trafiłam jakoś zaraz na otwarcie, więc jeszcze atrakcyjne tapety z bydgoszczy były w sporej ilości. Zastanawiałam się, czy kwiatowy wzór byłby odpowiedni. Chciałam coś uniwersalnego, ale pomyślałam, że kwiaty może i nie są zbyt uniwersalne, ale będą ładnie wyglądały. Taka tapeta z kwiatami mogłaby fajnie ożywić nasze wnętrze i wprowadzić do domu sporo radości każdego dnia. Dlatego już tam trudno, mąż będzie jakoś z tymi kwiatami musiał żyć. Były też przepiękne zasłony, również ozdobne, a niektóre o prostym stylu. Stwierdziłam, że skoro już wzięłam taką wzorzystą tapetę, to zasłonki mogłyby być delikatniejsze. Więc w tym przypadku poszłam na taką prostotę, która również była interesująca. Te tkaniny z których została zrobiona były bardzo delikatne. Uwielbiam takie satynowe materiały, bo aż chciałoby się w taką zasłonę owinąć i zrobić z niej narzutkę. Lubię czuć taką delikatność w dłoniach. Widać było, że gatunkowo też są dobre, więc ucieszyłam się, że sporo rzeczy mogłam kupić w tej promocji.

Przydałaby mi się też jakaś dekoracja okien i myślałam o jakimś kwiatki malutkim na parapet. Tutaj były tylko doniczki, kwiatek kupię w jakimś ogrodniczym. I też będzie ładnie. Czasami drobne rzeczy mogą całkowicie odmienić wystrój mieszkania i nadać mu nowy wygląd.