drzwi chłodnicze

Negocjuję warunki zakupu drzwi chłodniczych

Mam kilka ofert na oku, ale uznałam, że trochę negocjować z kontrahentem, który i tak ma niskie ceny, ale być może uda mi się coś więcej wskórać. Chcę zamówić u niego spore ilości produktów, dlatego zależy mi, by ceny były niższe.

Drzwi chłodnicze i nowe ceny

drzwi chłodniczeWszystkie urządzenia chłodnicze, których potrzebuję są naprawdę doskonałe, dlatego postanowiłam uparcie dążyć do swojego celu. Umówiłam się z tym klientem na piątek na indywidualne spotkanie, by dogadać szczegóły. Chcę od niego przede wszystkim drzwi chłodnicze ale także agregaty chłodnicze i jestem przekonana, że uda nam się dogadać. Wstępnie jesteśmy dogadani, ale cena nie do końca mi odpowiada. Na spotkanie pojechałam zgodnie z ustaleniami. Kontrahent już na mnie czekał i miał przygotowaną umowę współpracy na urządzenia chłodnicze, które zamierzam zakupić. Zaskoczyłam się, ponieważ już w międzyczasie wprowadził nowe ceny na wytrzymałe drzwi do chłodni, które były niższe niż zakładałam. Agregaty chłodnicze także miały niższe ceny i byłam uradowana. Uznałam, że nie będzie konieczności negocjacji, ponieważ wszystko mi odpowiada. Facet uznał, że skoro jestem nowa w branży to dostanę zniżkę na urządzenia chłodnicze, ale w przyszłości to będą ceny regularne. Taka forma współpracy bardzo mi odpowiadała i cieszyłam się, że się dogadaliśmy. Będę miała świetnie urządzenia chłodnicze i będę miała na pewno wysokie obroty. Od dawna planowałam wdrożyć drzwi chłodnicze do obrotu czy agregaty chłodnicze, ale jakoś wcześniej nie było sposobności. Dobrze, że teraz się wszystko udało, bo mam naprawdę podpisaną świetną umowę na wszystkie urządzenia chłodnicze i mogę zacząć działać.

Od razu zadzwoniłam do męża, żeby mu o wszystkim opowiedzieć. Ucieszył się tak samo jak ja i mi pogratulował dobrej roboty. Jestem zadowolona.