montaż klimatyzacji

Niespodzianka i montaż klimatyzacji

Dwa lata temu wybudowaliśmy z mężem dom. Od samego początku wiedzieliśmy co ma się w nim znajdować. Ja koniecznie chciałam dużą kuchnię oraz salon połączony z jadalnią. Oczywiście koniecznie musieliśmy mieć sypialnię połączoną z garderobą. Nasz syn musiał mieć w końcu duży pokój, który miał być podzielony na strefę spania i relaksu i strefę do nauki.

Montaż klimatyzacji w siłowni

montaż klimatyzacjiOczywiście do tego dochodził pokój gościnny oraz biuro. Nie wspominając już o dwóch łazienkach i garażu. Mąż koniecznie chciał mieć mała siłownię. Dlatego postanowiliśmy ją zorganizować na poddaszu. I cały nasz plan się udał. Jednak wiedziałam, że jak tylko przyjdą upały to w tej siłowni będzie bardzo gorąco. Postanowiłam, że musi tam być klimatyzacja. Bez wiedzy męża zamówiłam montaż klimatyzacji w Warszawie do jego siłowni. Została ona zamontowana pod jego nieobecność. A akurat były to dni kiedy skwar na zewnątrz był nie do wytrzymania. Kiedy mąż wrócił do domu zaczął narzekać, że musi iść ćwiczyć do tego „piekarnika”. Kiedy pokazałam mu moją niespodziankę bardzo się ucieszył. Zmartwił się tylko tym, że trzeba będzie co najmniej raz do roku wykonywać serwis klimatyzacji. Uspokoiłam go jednak mówiąc, że nie będzie to drogi wydatek, a przynajmniej jemu będzie się dobrze ćwiczyło. Do dzisiaj jest mi bardzo wdzięczny za taką miłą niespodziankę.

Dla całej naszej rodziny, kiedy tylko przychodzą upalne dni siłownia jest najprzyjemniejszym miejscem w domu. Teraz zastanawiam się czy nie zamontować klimatyzacji w pozostałej części domu. Chociaż nie wiem czy warto aż tak szaleć.