Nowa hala tenisowa dla mieszkańców

 

Byłem bystry i dzięki temu zawsze wiedziałem, gdzie warto było inwestować i często wyprzedzałem konkurencję. Kiedy powstawało nowe osiedle dla majętnych ludzi, to wykupiłem szybko teren w pobliżu. Wiedziałem, że w takiej dzielnicy warto było inwestować.

Wybudowanie hali tenisowej w bogatej dzielnicy

hale tenisoweMój znajomy zdradził mi kto kupił domy na nowo wybudowanym osiedlu i już wiedziałem co robić. Postawiłem na halę tenisową, bo przeprowadziłem wywiad i wiedziałem, że wiele osób interesowało się tym sportem. Na moje szczęście w pobliżu nie znajdowały się żadne hale tenisowe, co dawało mi gwarancję sukcesu. Osiedle powoli zaczynało się zaludniać, więc musiałem temat ogarnąć jak najszybciej. Zatrudniłem wyspecjalizowaną firmę, która w niedługim czasie miała dla mnie wybudować halę tenisową. Nowa hala tenisowa będzie nie lada atrakcją nie tylko dla dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Kiedy pracownicy budowlani stawiali mi halę tenisową, ja zająłem się zatrudnieniem wykwalifikowanych trenerów, to prowadzenia zajęć z gry z tenisa. Każdego dnia pojawiałem się na placu budowy, żeby sprawdzić jak szły postępy. Budowa hali tenisowej wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców nowego osiedla i często padały pytania, kiedy hala będzie dostępna. Zdecydowałem się na oszklony sufit hali tenisowej, bo to było nowoczesne rozwiązanie, które przypadło do gustu każdemu. Pod koniec maja hala była gotowa do użytku. Wiedziałem, że będzie wielu chętnych na grę w tenisa.

Kolejna udana inwestycja uświadomiła mi jak genialnym człowiekiem bylem. Dlatego postanowiłem prowadzić szkolenia dla młodych ludzi, którzy chcieli w życiu coś więcej osiągnąć. Byłem przykładem człowieka, który zaczynał od zera a dorobił się fortuny dzięki samemu sobie.