drzwi zewnętrzne

Nowoczesne drzwi zewnętrzne oczami pracownika

Nazywam się Robert i pracuję w hurtowni, która mieści się w Bielsku Białej. Naszą hurtownię odwiedzają klienci z całego miasta, ponieważ posiadamy dość bogaty asortyment, który można kupić w atrakcyjnych cenach.

Drzwi zewnętrzne od producenta

drzwi zewnętrzne Posiadamy między innymi okna drewniane, okna plastikowe a nawet bardzo ciekawe okna balkonowe. W sprzedaży posiadamy również drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, których system zabezpieczający jest bardzo precyzyjnie wykonany, dzięki czemu są one bardzo bezpieczne. W ofercie naszej hurtowni można także znaleźć bramy, które występują w wielu praktycznych wariantach. Posiadamy bramy dwuskrzydłowe, jednoskrzydłowe oraz bramy przesuwne. Wszelka automatyka do bram, którą oferujemy jest niezawodna. Naturalnie w naszej ofercie można również znaleźć ogrodzenia z siatki czy ogrodzenia drewniane. Ja w tej hurtowni pracuję od wielu lat i znam cały nasz asortyment. Wiem dokładnie od jakiego producenta pochodzą nasze okna a od jakiego otrzymujemy bramy czy też ogrodzenia. Jeżeli chodzi o nowoczesne drzwi zewnętrzne z bielsko białej, to przesyła nam je producent, z którym nasza hurtownia pracuje od samego początku. Ja sprzedaję naszym klientom drzwi zewnętrze i zawsze jestem w stanie udzielić im bardzo precyzyjnych informacji na temat tego produktu. Sprzedaje również bramy i jak klient pyta jak wygląda automatyka do bram to jestem w stanie mu powiedzieć na ten temat dosłownie wszystko. Przez te lata pracy tutaj zdobyłem ogromne doświadczenie i wiedzę, dlatego jestem najlepszym sprzedawcą. Ostatnio do naszej hurtowni przyjechał deweloper, który kupił okna w dużej ilości oraz liczne drzwi zewnętrzne.

To była jedna z moich największych sprzedaży na przestrzeni ostatniego tygodnia. Od razu dostałem pochwałę od właściciela hurtowni, który ceni moje zaangażowanie.