architekt wnętrz

Nowy hotel w Gdańsku i tani architekt wnętrz

Całe życie mieszkam w Trójmieście. I tak naprawdę nie wyobrażam sobie bym mogła mieszkać gdzieś indziej. Uważam, że po prostu jest to najlepsze miejsce w całym kraju do mieszkania. Bo nawet jeśli miało się zły dzień w pracy to można po pracy pójść nad morze.

Architekt wnętrz i profesjonalna aranżacja

architekt wnętrz Ja bardzo często to robię. Obserwuję także jak zmienia się szybko miasto. I jak dużo inwestycji powstaje. Ostatnio na przykład w Gdańsku został zbudowany nowy hotel. Jednak nie jest to hotel jakich wiele w trójmieście. On jest naprawdę wyjątkowy. Myślę, że ceny w nim też będą wysokie. Jednak wesele w hotelu tej klasy to będzie dopiero coś. Tak naprawdę bogatych ludzi nie brakuje i na pewno hotel będzie miał duże obłożenie. W hotelu był wynajęty tani architekt wnętrz w Gdańsku do tego by zrobić profesjonalna aranżację. Takie projektowanie wnętrz dla hotelu na pewno nie jest prostą sprawą. Jednak w tym hotelu aranżacja wnętrz była bardzo dokładnie przemyślana. Ten architekt wiedział jak ma wszystko wyglądać. Musiał tylko dopasować poszczególne elementy do hotelu. Hotel jest niezwykle elegancki i nowoczesny zarazem. Tak naprawdę we wnętrzach dominują dwa kolory: biel i czerń. Jednak biel jest dominująca. W sali weselnej jest praktycznie sama biel w różnych odcieniach. Jak dla mnie hotel sprawia wrażenie pięknego pałacu w środku. Myślę, że znajdzie wielu stałych klientów. Podobno restauracja hotelowa jest wyjątkowa. Wiszą w niej obrazy znanych malarzy na całym świecie. Rzadko można spotkać by jakieś dzieła sztuki wisiały tak po prostu w hotelowej restauracji. Jednak myślę, że jest zabieg celowy. po prostu takie obrazy od razu podnoszą rangę hotelu.

I miejsce staje się także od razu bardziej prestiżowe. Mam nadzieję, że będę miała kiedyś okazję być chociażby gościem na jakimś weselu, które się tu odbędzie.