Obsługa fotobudki przy pomocy dotykowego monitora LCD

 

Wiele osób decyduje się obecnie na wynajem fotobudek na różnego rodzaju uroczystości rodzinne i nie tylko. Dzięki takim rozwiązaniom goście na pewno nie będą przysypiać i będą bawić się znakomicie. Oczywiście goście będą mieli do dyspozycji różne formaty zdjęć.

Wynajem fotobudki wraz z animatorem zachęcającym do zabawy

tarnowska fotobudkaKażdy format można wydrukować na miejscu, od razu po zrobieniu zdjęcia i zachować takie zdjęcie na pamiątkę. Możliwy jest nie tylko wybór formatu zdjęcia. Warto przed wynajęciem fotobudki sprawdzić przykładowe wydruki. Można to zrobić na stronach firm, które na co dzień zajmują się wynajmem foto budek. W fotobudkach znajdują się aparaty różnych marek. Popularna jest np. lustrzanka cyfrowa marki Canon. Najczęściej obsługiwanym formatem zdjęć w trakcie wydruku jest formak 10×15 cm, czyli standardowy. Taka tarnowska fotobudka ma w swojej ofercie wydruk zdjęć różnymi technikami – najczęściej jest to technika druku termosublimacyjnego. Wydruk zdjęcia z foto budki trwa zaledwie 20 sekund, czyli naprawdę niewiele. Takie zdjęcie jest trwałe i oporne na działanie różnych czynników uszkadzających. Fotobudka jest dostarczana klientowi wraz z odpowiednim parawanem, który ją zasłoni i stworzy idealne warunki do wykonywania śmiesznych zdjęć. Oprócz tego firmy oferujące foto budki dostarczają też specjalna tła fotograficzne, by zdjęcia były jeszcze ciekawsze i cieszyły oko.

Dużą zaletą jest łatwość w obsłudze foto budki. W każdej foto budce znajduje się monitor LCD, który jest obsługiwany ręcznie, dotykowo. Bardzo często wraz z foto budką zamawiany jest dodatkowo animator, który zachęca gości do zabawy i wykonywania śmiesznych zdjęć. Zadaniem animatora jest rozkręcenie zabawy. Tłumaczy też, jak korzystać z foto budki, która wykonuje wspaniałe, unikalne i pełne emocji zdjęcia gości.