Odpowiednia ekspozycja ciastek

 

Jako cukiernik, bardzo poważnie podchodzę do wszystkich produktów, które są sprzedawane w moim sklepiku. Uwielbiam wykonywać pięknie dekorowane torty oraz różnego rodzaju eleganckie ciastka. Niestety, wiele z nich jest produktami bardzo nietrwałymi. Dlatego muszę zadbać o odpowiednie miejsce do ich przechowywania, które pozwoli równocześnie odpowiednio wyeksponować moje dzieła.

Bezpieczna witryna cukiernicza

witryny cukierniczeMuszę przyznać, że doskonałym sposobem na odpowiednią ekspozycję oraz jednocześnie zabezpieczenie ciastek oraz tortów są witryny cukiernicze. Przede wszystkim zapewniają one sterylne warunki dla ciastek. Witryny takie są całkowicie przeszklone, w związku z czym klienci mogą bez problemu obejrzeć znajdujące się w nich produkty i wybrać te, które im najbardziej odpowiadają. Dodatkowo ponieważ witryny są szczelnie zamknięte, nie muszę się obawiać, że na ciastkach znajdą się bakterie roznoszone drogą kropelkową, czy też że będą miały do nich dostęp muchy oraz osy, które jak wiadomo nie są zbyt higienicznymi stworzeniami. Witryny są bardzo pojemne, dzięki czemu mogę w nich zmieścić naprawdę sporo swoich wyrobów. Dodatkowo bardzo łatwo się je czyści, wystarczy odpowiedni płyn do mycia szyb, oczywiście taki, który może mieć kontakt z żywnością. Witryny są dostępne w wersji klasycznej, oraz z wbudowanym klimatyzatorem, co ma bardzo duże znaczenie przy ciastkach tortowych, które w wysokich temperaturach szybko by się zepsuły.

Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się znaleźć najlepszej jakości witryny cukiernicze. Dzięki temu mam pewność, że moje wyroby są zarówno elegancko wyeksponowane, jak i prawidłowo zabezpieczone przez różnego rodzaju bakteriami oraz zanieczyszczeniami. Jest to moim zdaniem obowiązkowe wyposażenie każdej cukierni.