Ogień na weselu

Sztuczne ognie są ogólnodostępne. Dosłownie wszędzie można je kupić, choć może nie w każdym wieku. Pewnie słyszeliście też o tym, ze w sylwestra pokazy fajerwerków są zabronione. Słusznie z uwagi na zwierzęta. O weselach jednak nie było mowy i moja przyjaciółka to wykorzystała.

Pokaz weselny z klasą

pokaz sztucznych ogni - weseleAnna, tak ma na imię ta dziewczyna, która w organizowaniu przyjęć weselnych jest prawdziwą profesjonalistką. Nawet zwykły pokaz sztucznych ogni potrafi zamienić w coś wyjątkowego. Tak więc jej wesele można śmiało zaliczyć do ciekawszych wydarzeń w stolicy. Aż jestem zdziwiona, że w żadnej gazecie nie ukazał się na drugi dzień artykuł o nazwie: pokaz sztucznych ogni – wesele. Nie dość, że w środku lata, nie dość, że zamiast zamówić w internecie to jeździła po wszystkich chyba sklepach w mieście i skupywała fajerwerki samodzielnie, to na koniec zupełnie sama wszystko zaplanowała. Kiedy które zapalić, kto będzie się tym zajmował, o której godzinie i w ogóle w jaki sposób. Zaplanowała cały pokaz. A co najlepsze wydała na to całkiem niedużo. Zakup takich rzeczy w sklepikach stacjonarnych daje możliwość negocjacji ceny. Nie wszędzie, ma się rozumieć, ale jednak ma to sens. Pamiętam jeszcze parę tygodni temu jej mąż był przeciwny takim sztucznym ogniom i nie chciał tego na swoim przyjęciu. Twierdził, że pokaz może się wymknąć spod kontroli i jeszcze jakiś pożar będzie, który zepsuje wszystkim całą zabawę.  A teraz, kiedy jest już po wszystkim, przekonał się do tego typu pomysłów i jest zachwycony.

Poleca również znajomym, żeby organizowali taki pokaz sztucznych ogni – wesele. Tak nazwaliśmy wspólnie wszystkie przygotowania do takiego wydarzenia. Jest to dosyć odpowiedzialna zabawa i trzeba się mocno pilnować, żeby wszystko odbyło się zgodnie z planem. Ale warto.