projektant wnętrz

Oglądam ciekawy program o projektancie wnętrz

Oglądałam ciekawy program. Program był nagrywany za granicą. Biuro nieruchomości miało kilkanaście mieszkań i domów na sprzedaż i kilka mieszkań na wynajem. Niektóre mieszkania były zaniedbane i firma miała problemy żeby je sprzedać.

Projektant wnętrz i wielki efekt

projektant wnętrz Klienci nie byli zupełnie nimi zainteresowani. Biuro nieruchomości zwróciło się o pomoc do architekta. Architekt wnętrz polecił im zastosowanie home staging, które jest bardzo modne w obecnych czasach. Home staging polega na pokazaniu potencjały danego pomieszczenia. Klient nie zdaje sobie sprawy jak może urządzić dany pokój do momentu, w którym nie zobaczy tego na własne oczy. Projektant wnętrz zrobił to na przykładzie małego mieszkania. Jak zobaczyłam w jakim stanie było to mieszkanie zupełnie nie dziwiłam się, że nie było chętnych do zakupu. Projektowanie wnętrz zawsze wydawało mi się bardzo interesujące. Nie miałam jednak do tego zdolności. Nie umiałam łączyć kolorów pasujących do siebie i nie miałam niestety takiego zmysłu do dekorowania. Jak sprawdzony projektant wnętrz w Gdańsku pokazał swoja prace i jego pomysł na dane mieszkanie to nie mogłam uwierzyć, że to jest to samo mieszkanie. Pokoje sprawiały wrażenie, ze są dużo większe. Mieszkanie było jasne i znajdowały się w nim nowoczesne meble. Mieszkanie zrobiło się przytulne. Po umieszczeniu takiej prezentacji od razu zwiększyło się zainteresowanie ta nieruchomością. Program bardzo mi się spodobał i nakłoniłam się dzięki temu do zapisania się na szkolenie. Trójmiasto słynie z wielu szkół dla dorosłych. W miejscowości Gdańsk jest kilkanaście szkół, które organizują szkolenia z home staging.

Postanowiłam się tym zająć. Chciałabym nauczyć się czegoś nowego nawet jeśli nie będę w tej branży pracować. Na pewno taka umiejętność mi się przyda w moim mieszkaniu.