osuszanie murów

Osuszanie murów a budowa nowych domów

Zawsze marzyliśmy o domku. Niestety nie stać nas na zbudowanie domu poza miastem. Nie możemy sobie na to pozwolić ze względu na finanse. Mieszkamy w mieszkaniu w trzypokojowym. Mamy dwójkę dzieci, każde ma swój pokój. Mąż postanowił kupić działkę rekreacyjną, na której możemy sobie zbudować mały domek. Będziemy mogli tam spędzać nasze wakacje.

Osuszanie murów jest kosztowne

osuszanie murówLubimy z mężem przyrodę i wcześniej nawet nie pomyślałam, ze możemy w ten sposób spełnić nasze marzenie. Mąż już nawet załatwił ekipę budowlaną. Ja mam zadecydować jak ten domek będzie wyglądał. Zadecydowałam, że ma być piętrowy. Na dole będzie salon z kuchnia i łazienką a na górze będą dwa pokoje i taras. Dzieci będą spać razem a my sami. Izolacja pionowa musi być prawidłowo wykonana. Izolacja przeciwwodna jest bardzo ważna żeby w domku nie pojawiała się wilgoć. Specjaliści znają się swojej pracy i wszystko mam być wykonane zgodnie z naszymi prośbami. Izolacja piwnicy nie będzie wykonywana. Hydroizolacja piwnicy nie musi być wykonywana bonie mamy piwnicy. Zdecydowaliśmy się na mały domek bez piwnicy. Dzięki temu zaoszczędzimy kilkanaście tysięcy. Izolacja przeciwwilgociowa nie kosztuje dużo a daje gwarancje, ze nic się z domkiem nie będzie działo. Hydroizolacja fundamentów może być wykonana z różnych materiałów. My z mężem się na tym nie znamy więc zaufaliśmy naszym specjalistom. Hydroizolacja także nie będzie musiała być wykonywana. Profesjonalne osuszanie murów jest kosztowną usługa i na prawdę bardziej opłaca się zainwestować w prawidłowe wykonanie hydroizolacji.

Hydroizolacja fundamentów będzie skończona w przyszłym tygodniu. Domek ma być gotowy w ciągu trzech miesięcy. Mąż zamówił już wszystkie materiały potrzebne do budowy. Już nie możemy się doczekać jak będziemy spędzać czas w wakacje.