ramka do tablicy rejestracyjnej

Otwarcie fabryki ramek do tablic rejestracyjnych

Od dłuższego czasu chodził mi po głowie jakiś pomysł na biznes. Nie wiedziałem jednak, na co mam się zdecydować. Pieniędzy starczyłoby mi tylko na jeden, musiałem się więc dobrze zastanowić. Źle trafiony pomysł mógł mnie kosztować powrót do pracy na etacie, a tego bardzo nie chciałem.

Ramka do tablicy rejestracyjnej i brak konkurencji

ramka do tablicy rejestracyjnejDlatego gdy podjąłem decyzję, postanowiłem trzymać się jej do samego końca. Otworzyłem fabrykę, która miała produkować ramki do tablic rejestracyjnych. Oczywiście początki nie były proste, ale wiedziałem, że koniec końców mi się to uda. W końcu nigdzie w naszym rejonie nie można było zamówić tego, co zamierzałem produkować. Jeśli ktoś chciał, by ramka tablicy rejestracyjnej na jego samochodzie na przykład byłą reklamą jego firmy czy strony internetowej, a nie chciał zamawiać tego z bardzo daleka, musiał się zwrócić do mnie. Zerowa konkurencja sprawiła, że wkrótce ramka do tablicy rejestracyjnej była u mnie zamawiana dzień w dzień, przez większość firm działających w regionie. Do tego niektóre sklepy zamawiały ramki ze śmiesznymi napisami czy bardzo krótkimi dowcipami – to dodatkowo napędzało mi biznes i ruch. Wkrótce mogłem wyprowadzić się z ciasnego mieszkania w bloku i nim się obejrzałem, tabliczka z numerem domu wisiała obok drzwi do mojej posiadłości. Oczywiście nie był to czas krótki ani prosty – pracy miałem znacznie więcej niż kiedykolwiek wcześniej w życiu. Mimo to jednak twierdzę, że się opłaciło. Ramka tablicy rejestracyjnej motocykla była jedyną inwestycją, która nie do końca mi się udała. Generalnie jednak niczego nie żałowałem. Musiałem odejść z firmy w której kiedyś pracowałem, ponieważ nie wytrzymywałem już niezdrowej atmosfery panującej wśród pracowników.

Teraz sam mam firmę i sam decyduję o tym, jak będzie ona wyglądała. Na pewno nie tak, jak firmy w których pracowałem do tej pory. Polecam zapoznać się z tematem tablic rejestracyjnych i ramek do nich na stronie www.pro-unit.com.