regały sklepowe metalowe

Otwieranie sklepu i zakup regałów sklepowych

Mój tata kilka miesięcy temu otworzył swój własny sklep. Było przy tym sporo zamieszania, ponieważ zaangażował do pomocy całą naszą rodzinę. Tata z wujkiem pojechali wybrać gondole sklepowy a my z mamą w tym czasie myłyśmy podłogi w całym pomieszczeniu.

Zaufana firma produkująca regały sklepowe

regały sklepowe metaloweMój brat został zaangażowany, żeby skręcać regały sklepowe metalowe i było ich naprawdę dużo. Obiecałam, że jak skończę sprzątać, to mogę mu poskręcać pozostałe regały sklepowe. Tata wrócił z wujkiem i przywieźli dwie gondole sklepowe. Kiedy weszli do sklepu to tata poprosił mojego brata, żeby pomógł mu przynieść meble do sklepu, które zakupił. Były to produkty wanzl i tata wiedział, że są one najlepsze, dlatego zdecydował się na ich zakup. Kiedy wujek montował gondole sklepowe a mama nadal sprzątała zaplecze, to poszłam do brata, żeby mu pomóc skręcać regały sklepowe metalowe. Wiedziałam, że dzięki temu szybciej uporamy się ze wszystkim i będzie można rozpocząć układanie towarów na półkach. Tata w tym czasie skręcał meble do sklepu i każdy był zajęty swoimi obowiązkami. Tego dnia do domu wróciliśmy po dwudziestej drugiej, ale udało nam się wszystko zrobić. W lokalu taty stały gotowe regały sklepowe metalowe, które były dość precyzyjnie skręcone, przed sklepem były już gondole sklepowe, które wujek samodzielnie zamontował a meble do sklepu stały już poustawiane na swoich miejscach. Tego dnia mieliśmy sporo pracy i uznaliśmy jednogłośnie, że towary na regały sklepowe poustawiamy w niedzielę z samego rana.

 

Każdy był zmęczony i chciał odpocząć, zwłaszcza, że szykował się kolejny ciężki dzień. Od tamtego czasu często wszyscy pomagamy tacie w prowadzeniu jego sklepu. Jest on doskonale wyposażony i przynosi coraz większe zyski, co cieszy całą naszą rodzinę. Jesteśmy szczęśliwi.

Osobom poszukującym wysokiej jakości mebli sklepowych polecam stronę www.ktd.gda.pl