Paintball laserowy dla dzieci

Bardzo modną zabawą stała się w ostatnim czasie zabawa w laser tag. Jest to idealne rozwiązanie dla dzieci, które potrzebują rozładować więcej energii, a także idealne rozwiązanie na imprezę urodzinową dla dziecka. Decydując się na paintball laserowy powinniśmy na początek sprawdzić na stronie internetowej, jakie są dostępne labirynty do przejścia.

Jak działa zabawa w paintball laserowy?

paintball laserowy krakówKiedy wchodzimy do gry to na początek otrzymujemy karabin oraz kamizelkę, która wyposażona jest w specjalne czujniki trafień. Oczywiście wszystkie początkujące osoby będą miały demonstracje, jak działa karabin i na czym polega dokładnie zabawa. Zabawę zaczynamy od tego, że drużyny znajdują się w swoich bazach i najczęściej jest to po przeciwnych stronach labiryntu. Kamizelka działa na tej zasadzie, że po trafieniu świeci diodami w kolorze zespołu, w którym występuje zawodnik i osoba trafiona i zostaje na chwilę wyłączona z gry. Po określonym czasie osoba trafiona może ponownie aktywować się do gry i brać udział w walce paintballa laserowego. Karabin posiada wyświetlacza, na którym możemy monitorować na bieżąco sytuację związana z ilością amunicji, a także pozostałego czasu do gry w paintball laserowy Kraków to miasto, gdzie możemy znaleźć wiele lokali, w których możemy zagrać w laser tag. Wygrywa Ta drużyna w paintball laserowy, Dobra to będzie większą ilość trafień i możemy tutaj grać w zespołach dwóch drużyn lub kilku drużyn. W laser tag możemy również grać jeden na jednego lub każdy na każdego.

Zdecydowanie lepiej jest grać w paintball laserowy w dwóch drużynach w dużej ilości osób. Każdy dostępny paintball laserowy ma określone pole, na którym mogą występować gracze. Możemy znaleźć na terenie Krakowa paintball laserowy na 12 graczy, ale również taki, w którym możemy walczyć w 24 uczestników.