Pianki do pakowania

Jestem szefem małej firmy rodzinnej. Sprzedajemy akcesoria do dekoracji wnętrz. Są to w głównej mierze przedmioty ze szkła i innych delikatnych, bardzo kruchych materiałów. Bardzo ważne dla nas jest, aby zamawiane akcesoria docierały do klientów w całości. Dlatego też przykładamy dużą wagę do ich pakowania. Niezmiernie istotne przy tej sztuce jest wykorzystywanie pianki pakowej.

Rewelacyjna pianka do pakowania

pianka pakowaJako szef firmy rodzinnej, muszę mieć piecze nad całokształtem jej działania. To ja biorę na siebie niezadowolonych klientów. Nie lubię przeprowadzać z nimi negocjacji i łagodzić sytuacji, dlatego też prawie całkowicie wyeliminowaliśmy odsetek paczek, które docierają do klientów i są zniszczone. Dlaczego? Materiałem, z którego zaczęliśmy korzystać na co dzień przy szykowaniu przesyłek dla klientów, jest pianka pakowa. Dzięki niej wysyłane przez nas przedmioty są doskonale zabezpieczone. Nie mamy obaw, że klienci będą niezadowoleni, otrzymując potłuczone akcesoria. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dlaczego? Dzięki ich zadowoleniu i kupowaniu w naszym sklepie, mamy na co dzień za co żyć. Jest to niespisana umową transakcja wiązana. Dlatego też zawsze, kiedy pakujemy przesyłki dla naszych drogich klientów, przyglądam się uważnie pracy wszystkich w zespole, aby szykowali je do wysyłki bardzo starannie, tak aby całkowicie wyeliminować możliwość jakiegokolwiek uszkodzenia.

Korzystanie z pianki pakowej znacznie ułatwiło nam pracę i przede wszystkim — funkcjonowanie firmy. Od chwili kiedy zaczęliśmy z niej korzystać, praktycznie nie odnotowujemy skarg ze strony klientów, którzy narzekają, że produkty od nas nie dotarły do nich w całości. Jako szefa, bardzo mnie to cieszy. Dzięki temu możemy się skupić na innych usprawnieniach.