Piękne włosy od zaraz

 

Przedłużane włosy potrafią wyglądać naprawdę ciekawie. Większość z nas uważa jednak, że wystarczy tylko przeprowadzić zabieg i możemy cieszyć się z długotrwałego efektu. Nic bardziej mylnego! Decydując się na przedłużanie włosów powinniśmy wiedzieć, że chcąc utrzymać je w nienagannej kondycji potrzebna będzie odpowiednia pielęgnacja.

Jak dbać o włosy przedłużane?

szampon do włosów przedłużanychPrzedłużanie włosów jest metodą, dającą nadzieję wielu osobom. Korzystają z niej gwiazdy, a także zwykłe osoby, które mają problem z własnymi włosami. Przedłużanie włosów to świetny zabieg dla tych, którzy borykają się z kruszącymi się włosami, które z jakichś względów nie chcą rosnąć. Mimo wszystko po wykonaniu zabiegu przedłużania włosów konieczne będzie odpowiednia pielęgnacja. Powinnyśmy przede wszystkim zainwestować w szampon do włosów przedłużanych. Taki szampon niezwykle delikatnie pielęgnuje i pozwala włosom zachować zdrowy wygląd i blask. Warto się na niego zdecydować, by jak najdłużej cieszyć się nową, atrakcyjną fryzurą. Wbrew pozorom w pielęgnacji włosów przedłużanych mogą sprawdzić się także drogeryjne szampony o jak najprostszym składzie. Mimo wszystko powinniśmy unikać w nich alkoholu oraz silikonów. Jeśli nie do końca wiemy, po który kosmetyk sięgnąć, to powinniśmy poprosić o pomoc pracownika sklepu, który na pewno nam pomoże. Poza tym odpowiednia pielęgnacja włosów jest ważna w każdym momencie – nie tylko wtedy, gdy mamy świeżo przedłużane włosy.

Pielęgnacja włosów przedłużanych jest szalenie ważna, ponieważ pozwala ona znacznie wydłużyć efekt pielęgnacji. Dzięki temu nasze włosy będą stale zachwycały. Dodatkowo dobrze dobrany szampon dba o odpowiedni poziom nawilżenia włosów, dzięki czemu wyglądają one jeszcze ładniej. Jeśli nie ufamy propozycjom z drogerii, wybierzmy się do sklepu fryzjerskiego.