czarter last minute

Pływanie jachtem z przyjaciółmi czyli czarter last minute

Co roku z kolegami robimy sobie tak zwany męski wypad. Zawsze staramy się także żeby był to rzeczywiście świat spędzony tylko i wyłącznie w męskim świecie.Bardzo lubimy swoje towarzystwo.

Czarter jachtów i promocja last minute

czarter last minuteW większości jesteśmy kumplami jeszcze z czasów podstawówki a to chyba rzadkość żeby taka męska przyjaźń przetrwała tyle lat co nasza.Lubimy się my a znają się także nasze rodziny. Najczęściej jedziemy po prostu na ryby.Śpimy wtedy w nie najlepszych warunkach jednak mimo to bawimy się bardzo dobrze. Kiedyś wybraliśmy się na spływ kajakowy i także było rewelacyjnie. W tym orku wyjazd ten będzie wyglądał zupełnie inaczej. Jedziemy bowiem na mazury i będziemy pływać jachtami. Po prostu kolega otworzył wypożyczalnię sprzętu wodnego na mazurach i zaprosił nas byśmy wypróbowali jego jachty. Chociaż są to typowo jachty luksusowe myślę, że nadal będzie to typowo męski wypad. To wszystko zależy przecież od naszego nastawienia a także od tego w jakim jesteśmy towarzystwie. A towarzystwo nie zmieniło się od lat także na pewno będzie to udany wyjazd. Kolega ma po prostu jachty do wynajęcia i wypożycza je praktycznie całym rokiem. Taki yacht charter normalnie nie należy do najtańszych także mamy przynajmniej możliwość popływać na takim luksusowym sprzęcie za darmo. Kolega na swojej stronie internetowej ma nawet tani czarter jachtów last minute na Mazurach  a także wiele innych promocji na wynajem jachtów. Jednak w sezonie nie ma praktycznie już żadnych promocji i ciężko jest wynająć jacht w niższej cenie. Gdy tylko nasze żony dowiedziały się o tym, że tym razem będziemy pływać na jachtach to od razu chciały jechać z nami.

Jednak taki męski wypad nie miałby wtedy żadnego sensu. Kolega jednak obiecał że one także będą miały możliwość przyjechać na mazury i popływać jachtami dwa tygodnie później.