biuro nieruchomości

Pomysł na nowe biuro

Jakiś czas temu zakończyłam edukację na uniwersytecie w Bydgoszczy i zdecydowałam się na założenie własnego biznesu. Stwierdziłam, że własne biuro nieruchomości to jest idealny pomysł. W Bydgoszczy sprzedaż mieszkań cieszy się ogromnym zainteresowaniem i na pewno uda mi się zdobyć wiele ciekawych ofert.

Poradzę sobie doskonale

biuro nieruchomościWiem dobrze jak funkcjonują biura nieruchomości i na pewno poradzę sobie z własnym. Wiem, że w Bydgoszczy są liczne apartamenty na wynajem, więc ze znalezieniem klientów nie będzie żadnego problemu. Dobrym pomysłem są działki rekreacyjne na sprzedaż, ponieważ ludzie bardzo często szukają takich rozwiązań dla siebie. W okolicach Bydgoszczy jest mnóstwo pięknych miejsc a działki rekreacyjne na sprzedaż są prawie w każdym miejscu. Postanowiłam rozejrzeć się za jakimś lokalem dla swojej firmy no i tutaj przydatne będą biura nieruchomości, z którymi w przyszłości jednak będę rywalizowała o klienta. Udało mi się znaleźć lokal w centrum Bydgoszczy za bardzo atrakcyjną kwotę wynajmu. Miejsce idealne, blisko starego rynku, więc kręci się tam mnóstwo osób i potencjalnych klientów. Kiedy załatwiłam już wszystkie formalności postanowiłam zainwestować w reklamę. Muszę nagłośnić swoje biuro nieruchomości, ponieważ chcę dotrzeć do jak największej liczby klientów. Mój chłopak powiedział, że nowe biuro nieruchomości to świetny pomysł na biznes i będzie wspierał. Jeżeli chodzi o działki rekreacyjne na sprzedaż, to miałam naprawdę bardzo dużo ofert jak na początek.

Tak samo było jeżeli chodzi sprzedaż mieszkań. Mam już ustaloną stawkę za swoje pośrednictwo i wyliczyłam, że po opłaceniu wszelkich zobowiązań zostanie mi jeszcze sporo pieniędzy. Będę mogła je odpowiednio zainwestować, ponieważ mam kilka pomysłów do zrealizowania w przyszłości.

Czytaj więcej na: www.nieruchomosci-apartament.pl