trzonki drewniane

Porządki w szopie i kolekcja trzonków drewnianych

Mieszkamy w domu jednorodzinnym i mamy podwórko oraz piękny ogród. Mąż w szopie na podwórku trzyma wszystkie możliwe rzeczy. Ostatnio jak tam poszłam, bo potrzebne mi były grabie do liści, to jak otworzyłam drzwi od szopy, wysypały się z niej kije do szczotek, które rozsypały się na podwórku.

Trzonki drewniane od najlepszego producenta

trzonki drewnianePostanowiłam poważnie z nim porozmawiać. Zaraz jak wrócił z pracy poleciłam mu, że w weekend ma się koniecznie zająć porządkami w szopie. W sobotę z samego rana mąż zabrał się do pracy. Wystawił na zewnątrz wszystkie trzonki drewniane producent, które trzymał od dawna, ponieważ twierdził, że są od najlepszego producenta i ma gwarancję ich dobrej jakości. Dzięki tym porządkom znalazły się w końcu szczotki do zamiatania ulic, których już od dawna szukałam. Same korzyści. Mąż gdy wszedł do domu powiedział, że musi jechać do sklepu po łopaty plastikowe, ponieważ okazało się, że została jedna. Pojechał od razu i spisał sobie nazwę producenta, żeby zakupić takie same łopaty plastikowe. Ucieszyłam się nawet, bo sama bardzo często ich używam, a niebawem muszę zając się ogródkiem, więc będą potrzebne. Kiedy mąż wrócił do domu, to się okazało, że dokupił jeszcze kije do szczotek, które były od tego samego producenta i na dodatek dostał na nie rabat. Potrzebny jest nam taki sprzęt, bo często go używamy przez co się niestety ale szybciej zużywa. W sobotę późnym popołudniem mąż skończył sprzątać szopę i przyszedł do domu.

 

W ręce trzymał dwa kije do szczotek i powiedział, że nasze kuchenne są już zniszczone, więc je wymieni. Mąż zawsze dba o wszystko i pilnuje aby było sprawne. Wieczorem postanowiłam zrobić dla nas coś pysznego na kolację. Mąż się bardzo napracował, więc zasłużył na solidny posiłek i dobre piwo. Tak też go nagrodziłam za jego ciężką pracę.