Poszukiwania dobrego chirurga dentystycznego

Ostatnio zrobiłam prześwietlenie zębów. Do tej pory nie miałam czasu na to, aby zająć się swoim zdrowiem, ale teraz postanowiłam to zmienić i zaczęłam od uzębienia. Byłam ciekawa, czy z moimi zębami wszystko w porządku. Jak się okazało, nie do końca. Musiałam wyrwać „ósemkę”, która krzywo rosła i popychała inne zęby do przodu, wywołując u mnie ból i dyskomfort.

Gdzie w Warszawie znajdę chirurgię dentystyczną?

chirurgia dentystyczna warszawaUdałam się z prześwietleniem do mojego stomatologa, jednak powiedział on, że takimi przypadkami zajmuje się chirurg dentystyczny. Nie pozostało mi więc nic innego, jak szybko znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie wykonuje się zabiegi tego typu. Zależało mi na tym, aby była to profesjonalna chirurgia dentystyczna Warszawa to na szczęście duża miejscowość, dlatego bez problemu udało mi się znaleźć odpowiednie miejsce. Była to polecana klinika specjalizująca się w chirurgii dentystycznej, polecana przez wielu pacjentów. Z tego co się dowiedziałam, pracują tam sami doświadczeni chirurdzy dentystyczni, którzy przyjmują pacjentów zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Klinika ta znajdowała się w samym centrum Warszawy, dlatego nie miałam żadnego problemu z dojazdem na miejsce. Nie zwlekałam już dłużej i zdecydowałam się umówić na wizytę w tym miejscu. Całe szczęście mieli tam bardzo szybkie terminy i mogłam umówić się już na za kilka dni.

W dniu wizyty punktualnie zjawiłam się w klinice. Byłam bardzo zadowolona, ponieważ nie było żadnych opóźnień i lekarz przyjął mnie zaraz po tym, jak przyszłam. Bardzo szybko i sprawnie poradził on sobie z wykonaniem odpowiedniego zabiegi i od razu założył mi szew na dziąsło. Najważniejsze było jednak dla mnie to, że wykonał on wcześniej odpowiednie znieczulenie, dzięki czemu nic mnie nie bolało.