Poszukiwania drewnianego kojca dla psa

Kilka dni temu moja córka przyniosła do domu małego szczeniaka. Nigdy wcześniej nie miałam psa i nie byłam przekonana, czy to dobre rozwiązanie, ale zdecydowaliśmy się go przygarnąć. Nie wyobrażałam sobie jednak, aby pis na co dzień przebywał w mieszkaniu. Zdecydowałam się postawić mu kojec w ogrodzie, żeby miał wygodnie i był bezpieczny.

Kupno wysokojakościowego kojca dla psa

kojec dla psa z drewnaDoszłam do wniosku, że najlepszy będzie kojec drewniany. Wiedziałam, że takie tworzywo jest bezpieczne dla zwierzaka. Po kupno odpowiedniego produktu wybrałam się do sklepu zoologicznego. Ponieważ nie chciałam tracić czasu, od razu powiedziałam sprzedawczyni, że potrzebny mi jest kojec dla psa z drewna. Poprosiłam również o polecenie czegoś odpowiedniego. Pokazała mi ona bardzo często wybierany przez klientów model klatki. Był on wykonany z solidnego i wytrzymałego drewna sosnowego. Zostało ono już zaimpregnowane, dlatego klatka była odporna na warunki atmosferyczne takie jak deszcze czy mrozy. To była dla mnie bardzo istotna wiadomość, ponieważ zależało mi na tym, aby zakupiony produkt wytrzymał co najmniej kilka lat. Klatka była dostępna w bardzo niskiej, przystępnej cenie, dlatego nie wahałam się już dłużej i od razu ją zakupiłam. Następnego dnia przedstawiciel sklepu, dostarczył mi ją do domu. Ja sama nie miałam odpowiednio dużego samochodu na to, aby móc ją przewieźć.

Okazało się, że to był prawdziwy strzał w dziesiątkę! Klatka okazała się bardzo dobra. Nasz piesek szybką ją zaakceptował i chętnie w niej przebywał. Nie trzeba było jej także wkopywać w ziemię ani zabetonowywać. Była ona bowiem stabilna i bezpieczna. W razie potrzeby mogłam ją przestawiać w dowolne miejsce w ogrodzie. Z kolei pies mógł się w niej swobodnie wyciągnąć oraz rozprostować.