Poszukiwania serwisu Apple w Gdańsku

Ostatnio wyjechałam na urlop do Gdańska. Traf chciał, że jak tylko wyszłam z pociągu upadł mi na chodnik mój nowy telefon. Próbowałam go uruchomić, ale niestety nie działań. Nie mogłam zostać bez telefonu na całe dwa tygodnie urlopu. Nie pozostało mi więc nic innego, jak po zameldowaniu się w hotelu, znaleźć polecany serwis telefonów komórkowych i oddać tam telefon do naprawy.

Oddałam telefon do doskonałego serwisu Apple

doskonały serwis apple w gdańskuZależało mi na tym, aby oddać telefon do autoryzowanego serwisu. Chciałam mieć pewność, że zajmą się nim kompetentni specjaliści, a gdyby zaszła potrzeba wymiany jakiś części, żebym nie musiała czekać długo na dostarczenie oryginalnych części od serwisu. Zapytałam się więc na recepcji hotelu, czy znajdę doskonały serwis Apple w Gdańsku? Okazało się, że nie będzie z tym najmniejszego problemu. Recepcjonistka od razu podała mi dokładny adres i podpowiedziała, jak dojadę na tę dzielnicę Gdańska. Bez problemu trafiłam w to miejsce. Całe szczęście okazało się, że na pomoc nie musiałam długo czekać. Już po kilku minutach dowiedziałam się, że w moim telefonie po prostu pękł ekran i wyświetlacz, przez co nie mogę go uruchomić. Odetchnęłam z ulgą gdy okazało się, że naprawa nie będzie droga i będę musiała na nią poczekać zaledwie dwa dni. Już wkrótce przekonałam się, że był to naprawdę renomowany i sprawdzony serwis Apple, do którego warto oddać sprzęt, gdy zachodzi taka potrzeba.

Działają bardzo szybko i wymieniają uszkodzone w elektronice sprzęty tylko na nowe i oryginalne. W dodatku dają półroczną gwarancję na wszystkie swoje usługi. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić do tak dobrego miejsca. W dodatku serwis ten znajduje się prawie w samym centrum Gdańska i można tam bez problemu trafić zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.