Potrafię wykonać nowoczesne wykończenie wnętrza

Jak byłam małą dziewczynką to sama zbudowałam domek dla lalek. Wykorzystałam do tego karton. Wnętrze również zrobiłam zupełnie sama i każdy był pod wrażeniem. Wtedy to nawet nie zdawałam sobie sprawy, że moje dorosłe życie będzie miało z tym coś wspólnego.

Każde moje wykończenie wnętrza jest chwalone przez klienta

nowoczesne wykończenia wnętrz w KielcachZ upływem lat coraz bardziej rozwijałam swoje zdolności i wybrałam szkołę tematyczną. Interesowało mnie wykańczanie wnętrz i mieszkanie, w którym mieszkała cała moja rodzina sama urządziłam. Na studiach zaś odbyłam praktykę w firmie, która oferuje nowoczesne wykończenia wnętrz w Kielcach i zaoferowali mi tam stałą pracę. Przyjęłam ofertę, która była dla mnie bardzo atrakcyjna i to była szansa na rozwinięcie skrzydeł. Zostali mi przydzieleni na początek klienci bez wygórowanych wymagań, ale bardzo szybko awansowałam i dostawałam najpoważniejsze zlecenia w firmie. Moje projekty bardzo podobały się wszystkim i to właśnie klienci zabiegali, bym osobiście projektowała dla nich wnętrza. W szkole dobrze sobie radziłam, ponieważ wykończenia wnętrz są moją pasją i w gruncie rzeczy jestem bardziej samoukiem. W firmie, która mnie zatrudniła bardzo szybko awansowałam i zostałam kierownikiem działu. Obecnie zarządzam grupą pięcioosobową i rozdzielam pomiędzy pracowników zlecenia na nowoczesne wykończenia wnętrz w Kielcach. Jesteśmy zgraną grupą i staram się przekazać wszystkim podwładnym swoją wiedzę i kieruję ich na odpowiednie tory, jeżeli zajdzie taka konieczność. Mam najlepszy zespół dzięki temu.

Nasze aranżacje zawsze się spotykają z pozytywną opinią. Zadecydowałam nawet, że weźmiemy udział w przetargu, który organizowała jedna z większych spółek w naszym mieście. Mamy ogromne szanse wygrać a projekt jest wart zachodu.