Potrzebowałam większej ilości lajków na Facebooku

Jakiś czas temu zdecydowałam się zostać streamerką. Żeby jednak mieć dużo widzów podczas moich transmisji, musiałam reklamować się w różnych portalach na social mediach. Jednym z najlepszych serwisów do reklamowania się jest Facebook. Założyłam swój fanpage, jednak teraz musiałam zdobyć dużą ilość lajków, żeby reklama przynosiła mi wymierne korzyści.

Poznałam sposoby na zdobycie lajków na Facebooku

jak zdobyć lajki na facebookuZ początku nie wiedziałam, jak się za to zabrać, ale już wkrótce poznałam sposoby na to, jak zdobyć lajki na facebooku. Okazało się, że najważniejsza jest promocja fanpage. Wystarczy wykupić płatne reklamy, które gwarantują, że każdy post który zamieszczę na tym portalu społecznościom dotrze nawet do kilku tysięcy moim potencjalnych widzów. Jeśli jednak ktoś nie chce wydawać pieniędzy na reklamy na Facebooku, istnieją również darmowe sposoby na zdobycie większej ilości lajków. Wystarczy rozsyłać zaproszenia do polubienia strony swoim znajomym i poprosić ich, aby rozsyłali te zaproszenia dalej, do swoich znajomych. W ten sposób, łatwo i szybko można zdobyć duże ilości polubień. Ważne jest również dołączanie do różnych grup tematycznych, jak fanpage a nie prywatny profil. Z tego co się dowiedziałam od różnych specjalistów, jest to bardzo skuteczna, darmowa reklama. Już wkrótce przekonałam się, że te sposoby działają i przyniosły mi duże korzyści.

W ciągu kilku miesięcy mój fanpage stał się bardzo popularny i nie musiałam już tak wiele czasu poświęcać na jego promocję. Mogłam zająć się jego prowadzeniem, żeby wyglądał na profesjonalny. To też jest swoisty sposób na zdobycie większej ilości lajków, jeśli ludzie widzą, że coś jest robione rzetelnie i skrupulatnie, chętniej polajkują oni stronę wierząc, że znajdą tam ciekawe informacje.