Panele 3D

Praca w magazynie z panelami 3D

Jestem pracownikiem magazynu w firmie, która sprzedaje panele 3d, parkiety, panele ścienne 3d oraz podłogi z drewna. Nasz sklep sprzedaje dużo towarów po atrakcyjnych cenach i często zamawiamy panele 3d od producenta.

Panele 3D rozchwytywanym materiałem dekoratorskim

Jego ceny są świetne, dlatego głównie u niego zamawiamy panele 3d ścienne i parkiety. Nasze panele ścienne 3d są dobrze wykonane i dajemy na mnie gwarancję na długi okres. Moja praca polega na przyjmowaniu dostaw i Panele 3Dwydawaniu towaru na sklep. Dzisiaj na magazyn wjechały panele dekoracyjne 3d w ilości tysiąca metrów kwadratowych, więc mieliśmy sporo roboty. Musieliśmy wszystkie panele 3d przewieść na wózkach widłowych na magazyn i ułożyć na regałach do tego przeznaczonych. Przed wyładunkiem zawsze sprawdzam cenę i ilość towaru. Jeżeli wszystko się zgadza to kwituję dostawcy odbiór i wysyłamy panele 3d na sklep oraz zostawiamy część na magazynie. Mamy specjalnego pracownika, który odpowiada za panele 3 na sklepie i jak są już braki informuje magazyn, który dostarcza panele ścienne 3d oraz kwituje wydanie. Stan magazynu i stan sklepu muszą zgadzać się co do metra. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby stany magazynowe się nie zgadzały. Za sklep nie odpowiadam, dbam aby u mnie w dziale wszystkie panele 3d były na swoim miejscu, panele ścienne 3d są ułożone tematycznie, więc łatwo nam się poruszać po regałach w celu odnalezienia konkretnego zamówienia. Ja sam w domu u siebie mam panele dekoracyjne 3d, z których jestem zadowolony. Zakładali mi je chłopaki od nas z firmy. Takie usługo sklep też świadczy.

Każdy klient, który kupi u nas panele 3d to ma w cenie ich montaż. Klienci są zadowoleni i interes się kręci. Jutro mają wjechać panele 3d, które będziemy sprzedawać w niskich cenach, więc na magazynie będzie niezły ruch.

Zajrzyj tutaj jeśli interesują Cię panele ścienne 3d cena – www.kalithea.pl