medycyna estetyczna

Praca w medycynie estetycznej

Pracuję chyba w najlepszym salonie jaki może być. Pomyślnie przeszłam praktyki, w tym miejscu akurat, i stwierdzili, że nadaję się do pracy na etat. Byłam zaskoczona, bo mało kogo tu przyjmują i mają już stałą ekipę, ale jednak spodobałam im się i udało mi się dostać stałą pracę.

Medycyna estetyczna świetnym sposobem na pracę

medycyna estetycznaKocham Bydgoszcz za to, że daje szansę młodym ludziom na rozwijanie swojej kariery. Jest tutaj medycyna estetyczna Bydgoszcz, która zawsze mnie pociągała, bo chciałam wykonywać takie zabiegi. To ekscytujące patrzeć na ludzi przed i po różnych zabiegach. Różnice były diametralne, i od razu pojawiał się uśmiech na twarzy klienta. Jeszcze zależy, co akurat robimy, bo czasami jest to botox, po którym rezultat jest na prawdę powalający. Kiedyś pewnie sama sobie go zrobię, jak już będę potrzebowała. Są też inne zabiegi na twarz, po których efekty są trochę delikatniejsze, bo nie są aż tak inwazyjne. No ale jakieś nawilżenie i oczyszczanie twarzy przyda się zawsze każdemu. Skóra też musi pić, jak i oddychać. Potrzebuje wielu składników, aby mogła dobrze funkcjonować i się nie starzeć. Jak zadbamy o nią od najmłodszych lat, to później nie będzie większych problemów, aby utrzymać optymalny poziom nawilżenia. Uwielbiałam pracę w tym salonie, bo mogłam się wiele nauczyć od profesjonalnych pracownic. Tłumaczyły mi wszystko, a ja chłonęłam to jak gąbka, bo bardzo mnie interesowało zgłębianie tych wszystkich tajnik. Ja obecnie wykonuję tutaj zabiegi na ciało, bo żeby robić poważniejsze rzeczy muszę się jeszcze podszkolić.

Na razie tylko asystuję w tych poważniejszych i się przyglądam. No ale moje zadanie też jest ważne. Muszę mieć odpowiednie podejście do klienta i wiedzieć czego wymaga. Jestem szczęśliwa, że dostałam szansę, bo inne moje koleżanki nie miały aż tyle szczęścia co ja.