porady żeglarskie

Praca w sklepie i porady żeglarskie

Mój tata prowadzi sklep. Mieszkamy nad morzem w Gdańsku. Jego firma dobrze się rozwija. Tata ma wiele zadowolonych klientów. Akurat jest lato więc mogę mu trochę pomóc. Zawsze zatrudnia mnie na okres wakacyjny, żebym mogła sobie troszkę zarobić na moje przyjemności. Tata prowadzi sklep żeglarski.

Cenne i trafne porady żeglarskie

porady żeglarskieW swojej ofercie ma wiele materiałów, które są niezbędne do żeglowania. Osprzęt żeglarski jest wysokiej jakości. Jest stworzony z nowoczesnych materiałów dzięki temu żeglowanie jest bezpieczne a to jest w tym sporcie najważniejsze. Tata sprzedaje także elektronikę. Elektronika jachtowa jest sprowadzona od najlepszego producenta w naszym kraju. Tata nie inwestuje w jakieś zamienniki. Zamawia zawsze cześć dobrej jakości, które są oryginalne. Mój tata ma wiele klientów również dlatego, że jest żeglarzem i bardzo dobrze się na tym zna. Swoim klientom udziela porad. Praktyczne porady żeglarskie są bardzo cenne i trafne. Tata zawsze sugeruje ostrożność. On jako wieloletni żeglarz na wodzie nie do końca wie co się wydarzy. Zawsze radzi żeby być ostrożnym i kiedy są złe warunki na morzu, jeziorze należy wracać do portu. Mój wujek prowadzi sklep motorowodny również w naszej miejscowości. Moja cała rodzina jest z tymi biznesami powiązana. Wyposażenie jachtów, które oferuje mój wujek to najwyższa jakość. Mój wujek ma bardzo wysokie obroty. Pojawiają się u niego bardzo zamożni klienci, które nie oszczędzają i inwestują w swoje marzenia. Praca u mojego taty daje mi wiele radości.

Po pierwsze możemy spędzać ze sobą więcej czasu. Sklep żeglarski jest otwarty od poniedziałku do piątku więc mam wolne weekendy na korzystanie z wakacji. Poza tym tata zatrudnia mnie tylko na pięć godzin i na prawdę mnie nie przemęcza a ja chętnie mu pomagam.