kurs języka angielskiego

Pracuję w przedszkolu w którym jest kurs języka angielskiego

Dzisiaj mam zebranie w przedszkolu. To będzie moje drugie zebranie od kiedy rozpoczęłam prowadzenie zajęć w tej placówce. Moja grupa, którą się zajmuje jest bardzo fajna.

Kurs angielskiego w oparciu o bajki

kurs języka angielskiego Dzieciaki są różne ale staram się żeby dzieci były ze sobą zgrane i wszystkie się razem bawiły. Rodzice na zebraniu pytali się o postępy swoich dzieci jeżeli chodzi o naukę języka angielskiego. Szkoła języków obcych domyślała się, że rodzice mogą być ciekawi i zostawiła swoje notatki na temat każdego dziecka. Szkoła językowa ma spore doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci dlatego wie, ze rodzice mogą o zajęcia pytać. Angielski dla dzieci w przedszkolu jest prowadzony od września. Zajęcia trwają już trzy miesiące. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Dzieciaki świetnie sobie radzą. Angielski chłoną jak gąbki. Potrafią już używać wiele słów. W trakcie zajęć szkoła językowa wykorzystuje materiały dydaktyczne dostosowane do umiejętności i możliwości dzieci. Polecany kurs języka angielskiego w Katowicach jest przygotowany w oparciu o bajki i piosenki angielskie. Angielski dla dzieci musi być ciekawy i nie może być przeładowany jakimiś regułkami. Dzieci uwielbiają poznawać słowa, które ich dotyczą i otaczają. Szkoła języków obcych ma swoja główną siedzibę w miejscowości Katowice. Nasze przedszkole działa od wielu lat w miejscowości Chorzów. W naszym mieście nie daleko naszego przedszkola powstała siedziba szkoły językowej. Kiedy szkoła językowa zdecydowała się na działalność w naszym mieście zgłosiła się do naszego przedszkola z pytaniem czy będziemy zainteresowani współpracą.

Szkoła językowa zaproponowała nam dobrą cenę i pani dyrektor rozpoczęła współpracę. Podpisała umowę i dzieci maja szansę nauki w swoich grupach. Lektorzy są młodzi i bardzo pozytywnie nastawieni do dzieci.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://ence.pl