Pracuję w wypożyczalni samochodów

Artur załatwił mi robotę u swojego szwagra. Byłem mu za to wdzięczny, ponieważ ta praca bardzo mi odpowiada i chętnie do niej przychodzę. Poza tym to branża motoryzacyjna, którą interesuję się od dziecka. Praca jest na dodatek ciekawa.

Nasze samochody są wypożyczane bardzo tanio

wypożyczalnia samochodów w Trójmieście - tanioNasza wypożyczalnia samochodów w Trójmieście – tanio oferuje swoje usługi, na które jest wielu chętnych. Wypożyczają od nas samochody osoby indywidualne oraz różnego rodzaju przedsiębiorcy. Ja nie pracuję w biurze, bo tam jest Mirka, która przyjmuje zlecenia. Do moich zadań należy dbanie o wszystkie pojazdy. Zajmuję się ich naprawami, serwisami oraz pilnuję ubezpieczeń. Jak trzeba przypilnować ubezpieczenia to też ja za to odpowiadam. Jestem kreatywny, ponieważ nazwę wypożyczalnia samochodów w Trójmieście – tanio wymyśliłem sam. Szefowi od razu się to spodobało i teraz taki szyld wisi przed wjazdem. Ludzie to różnie wynajmują auta i różnie o nie dbają. Rzadko na szczęście są sytuacje, że klient wraca zepsutym pojazdem, czy takim, który uczestniczył w wypadku. Zresztą mamy odpowiednie ubezpieczenie i jesteśmy przygotowani na takie sytuacje. Szef po tej akcji z szyldem to dał mi premię uznaniową i teraz czasami prosi mnie o pomoc. Ja to jestem pracownikiem od wszystkiego chyba, bo potrafię wykonać każde zadanie, które zleca mi szef. Dobrze się odnajduję w tej pracy. Dzięki niej jeżdżę różnymi markami samochodów. Najbardziej lubię takie, które mają automatyczną skrzynię biegów. Takie auto prowadzi się bardzo wygodnie.

Niespodzianką dla mnie było jak przyszedł mój kumpel. Potrzebował wynająć na weekend jakiś samochód i chętnie mu doradziłem. Dostał najlepsze auto jakie mamy i jest to tegoroczny samochód. Na pewno będzie mi się go wygodnie prowadziło.