wynajem namiotów

Produkuję namioty do wynajęcia

Mam na imię Grzegorz. Moja firma działa na rynku od sześciu lat. Jestem producentem namiotów. Moje namioty są najwyższej jakości a materiały na namioty sprowadzam z za granicy. Zatrudniam same wykwalifikowane krawcowe, które namioty szyją. Niektóre elementy muszą być klejone.

Dla kogo wynajem namiotów?

wynajem namiotówKrawcowe szyj, kleją natomiast pracownicy na produkcji. Do firmy kupiłem najlepsze maszyny i kleje. Moje namioty bankietowe zdobyły wyróżnienie od klientów. Namioty bankietowe są kupowane szczególnie pod koniec zimy. Namioty cateringowe cieszą się dużym zainteresowaniem firm i kawiarni. Jak jest lato w centrum miasta można spotkać sporo ogródków przy lokalach. Ogródki przysłonięte są właśnie namiotami cateringowymi. Poza sprzedażą moja firma wprowadziła wynajem. Dobry wynajem namiotów bardziej opłaca się klientom indywidualnym. Płacą wówczas tylko za kilka dni i oddają nam namioty. Nie muszą się martwić rozkładaniem i składaniem. Wszystkim zajmują się moi pracownicy. Opłata za przygotowanie namiotu do użytkowania nie jest duża. Wynajem namiotów najbardziej opłaca się w miesiącach wiosennych i letnich. Wówczas ceny są niższe. Wynajem namiotów weselnych cieszy się największym zainteresowanie. Generalnie za granicą branie ślubu na powietrzu i organizowanie wesele w namiotach jest bardzo modne. Muszę przyznać, że u nas taka forma zabawy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wynajem hal namiotowych ostatnio zmniejszyła się. Hale namiotowe najczęściej są kupowanie przez małe i większe firmy i sklepy.

Firmom bardziej opłaca się zakup niż wynajem namiotów. Koszty zakupu mogą sobie wrzucić w księgi rachunkowe i dzięki temu firma jeszcze ma zysk. Cieszę się, że sześć lat temu otworzyłem biznes. Nie zawsze było lekko. Trzeba mieć motywacje i nie poddawać się.