Oświetlenie led

Produkujemy niedrogie oświetlenie led

Od niedawna podjąłem pracę w nowej firmie. Przeniosłem się z rodziną do Wrocławia, ponieważ u nas jest mały rynek pracy i trudno utrzymać się na poziomie jaki sobie założyliśmy.

U siebie również mamy oświetlenie led

Oświetlenie ledŻona też jest bardzo zadowolona z tej decyzji, ponieważ i ona znalazła pracę. Pracuje w bardzo dużej i znanej firmie, do której dojeżdżam samochodem, ponieważ dzięki temu mogę zaoszczędzić dużo czasu. Nasza firma jest bardzo wszechstronna, produkujemy też i montujemy niedrogie oświetlenie led. Ostatnio dowiedziałam się, że oprawa najazdowa na parkingu jest dziełem naszych pracowników. Po co zlecać zadanie innej firmie skoro się w tym specjalizujemy. Ostatnio przyszedł do mnie klient z nowym zleceniem. Interesowała go oprawa oświetleniowa, którą chciał zastosować w hali, w której pracuje. Jestem stworzony do pracy na tym stanowisku, ponieważ klient wyszedł od nas bardzo zadowolony a ja do zlecenia wprowadziłem zadanie, żeby na posesji znajdowała się jeszcze kostka brukowa led, ponieważ klienci będą chętniej do niego przyjeżdżać. Rozwiązanie zdecydowanie mu odpowiadało, ponieważ hala, w której pracuje znajduje się na obrzeżach miasta i jest to dość ciemny teren. Firma mieszcząca się niedaleko jego hali skorzystała z naszej pomocy i na terenie jest świecąca kostka brukowa, dzięki której zyskał sobie więcej klientów. Bardzo lubię pomagać klientom i podsuwać im innowacyjne rozwiązania, z których zawsze są zadowoleni. Jeden klient jak do nas przyszedł zwrócił uwagę, że w każdym z pomieszczeń jest doskonale dopasowana oprawa oświetleniowa którą u nas zamówił. To był dobry dzień, miałem mnóstwo zleceń ale przede wszystkim zadowolonych klientów. Do domu wróciłem tego dnia w bardzo dobrym nastroju i żona już od progu zauważyła moje zadowolenie. Opowiedziałem jej jak mi minął dzień. Zjedliśmy kolację i obejrzeliśmy nasz ulubiony serial. Szybko zasnąłem.

Jutro czeka mnie kolejny intensywny i ciekawy dzień w pracy. Bardzo się cieszę, że postanowiliśmy przyjechać do Wrocławia, dzięki tej decyzji mam bardzo dobrą pracę, która spełnia moje ambicje zawodowe.