druk kodów

Program do szybkiego druku kodów

Zastanawiałem się jaką firmę mógłbym otworzyć. Korciły mnie różne branże, ale zauważyłem, że w Polsce przyda się porządny producent etykiet. Tak z tego co widzę to druk kodów w naszym kraju nie należy do standardów europejskich, nie mówiąc już o światowych.

Nasz program umożliwi szybkie drukowanie kodów

druk kodów

Tak jako producent etykiet ten stan z pewnością naprawię. Wpadłem na pomysł, żeby poprosić mojego kumpla programisty aby wykonał program który będzie czynił szybki druk kodów w sposób uproszczony dla użytkownika, będzie działał na prostym interfejsie. Tak to się da zrobić, tak mi powiedział kolega. Później sprawdziłem jak działa program w którym robi się etykiety logistyczne i muszę przyznać, że się pozytywnie zaskoczyłem. Większość przewoźników ma etykiety logistyczne bardzo podobne jak w każdym kraju, a pewnie dlatego, że są to międzynarodowe firmy. Dlatego moje etykiety logistyczne będą najlepsze w naszym kraju, stworzę nieco inny system a przede wszystkim uproszczony. Później będę musiał zatroszczyć się o to jakie są etykiety usuwalne, tym też bym chciał się w mojej firmie zająć. Tak etykiety usuwalne będę produkował u siebie też, a postanowiłem nawiązać kontakty z producentami mebli w kraju. Tak takie etykiety usuwalne na meblach w kraju się przydadzą. Będą miały napisane wymiary mebli, numery katalogowe, możliwości z jakimi meblami można je komponować. Takie etykiety usuwalne będą bardzo nowatorskie, jak zresztą cała moja firma. Później w mojej firmie będę produkował etykiety foliowe, tu już nieco trudniejsza sprawa bo i rodzajów jest więcej.

Sprawa jest jasna, że ja stawiam na oryginalność i moje etykiety foliowe będą również formatu światowego, ale bardzo innowacyjne w wykonaniu. Tak moja firma będzie miała tylko polski kapitał i polskie produkty! I wam to obiecuje!