Prowadzę z bratem hurtownie z tynkami dekoracyjnymi

Mam trzydzieści lat i prowadzę hurtownię z bratem. Mój brat odpowiada za zamawianie towarów. Ja zajmuję się ich dostawą do klientów. Nasza hurtownia znajduje się w miejscowości Częstochowa. Mamy wielu klientów. Chętnie robią u nas zakupy. Towar, który brat sprowadza jest polecany przez najlepszych specjalistów.

Tynki dekoracyjne – gdzie się nadają?

tynki dekoracyjneWspółpracujemy z najlepszymi producentami z lokalnego rynku. Mamy z nimi wynegocjowane dobre ceny na materiały. Co najmniej raz w miesiącu brat zamawia nową dostawę. Ostatnio pojawił się u nas właściciel firmy budowlanej, który zaczyna budowę dużego osiedla. Potrzebuje sporo materiałów i negocjuje z nami cenę. Wszystkie formalności zostały ustalone. Brat zamówił dla niego już towar. Ja muszę mu wszystko dowieźć na plac budowy. Pakuje właśnie na samochód cały towar. Tynk trawertyn jest zapakowany w małe poręczne kartony. Postanowiłem je zapakować do auta na sam koniec. Zacząłem od zapakowania paneli. Panele dekoracyjne 3D zajmują sporo miejsca. Muszę je poukładać bardzo delikatnie. Nie mogą się z niszczyć w trakcie transportu. Panele Loft System są pakowane w poręczne kartony. Maja sporo zalet. Ja ich nie znam dokładnie bo nie zajmuje się tym na co dzień ale brat mógłby o nich dużo opowiadać. Tynki Luxmal są idealne do pomieszczeń mieszkalnych. Sam mam je u siebie w mieszkaniu. Żona jest z nich zadowolona. W domu posiadam także wytrzymałe tynki dekoracyjne z częstochowy w sypialnie, w salonie. Żona pomagała mi w wyborze a także brat, który w tej branży jest najlepszym specjalistom.

Cały towar mam już zapakowany w samochodzie. Pojechałem do klienta. Na szczęście miasto nie było zakorkowane więc udało misie raz dwa dojechać do klienta. Klient był bardzo zadowolony z zamówienia. Powiedział że będzie z nami współpracował przy kolejnej budowie.