domki

Przyjaciółka wyjeżdża do domków w górach

Moja najlepsza przyjaciółka właśnie na ten weekend wyjeżdża. Okazuje się, że jedzie ze swoim partnerem do Zakopanego i był to tak naprawdę bardo spontaniczny wypad. Ja też bardzo bym chciała żeby mój mąż zabrał mnie na jakiś romantyczny wypad.

Domki do wynajęcia

domkiChociaż myślę, że jakoś szybko to nie nastąpi. Zresztą mój mąż nie jest typem człowiek, który raczej zaskakuje w związku. Jeśli już ktoś robi jakieś niespodzianki to robię to raczej ja. A mnie na tą chwilę nie stać na taki wyjazd. Szkoda tylko, że przyjaciółka nie powiedziała mi o tym wcześniej bo może jakoś udało by się razem zorganizować taki wyjazd. Ja uwielbiam góry i mogłabym tam jeździć zawsze. Rozmawiałam chwilę z przyjaciółką na ten temat co planują tam robić i gdzie będą spać. Przyjaciółka powiedziała mi, że noclegi maja zarezerwowane już od dawna. Bo teraz raczej trudno byłoby dostać jakieś dobre miejsce noclegowe. Po prostu znajomy z pracy jej partnera miał tam jechać, ale przeziębił się i musi zostać w domu. A miał tam zarezerwowane apartamenty w naprawdę pięknym miejscu i szkoda byłoby nie skorzystać. Ja wiem, że są sprawdzone domki regionalne w Zakopanem do wynajęcia i ja kiedyś bardzo chciałabym móc zamieszkać w takim właśnie domu. Myślę, że takie domki są najlepsza opcją jeśli ktoś się wybiera w góry. No oczywiście w apartamencie będzie pewnie bardzo luksusowo. Jednak ja wybrałabym domek bo myślę, że w takim domku byłby niepowtarzalny klimat. No przyjaciółka nie miała zbytniej możliwości wybory. Ale widzę, że cieszy się bardzo, że chociaż przez parę dni zazna luksusu. Obiecała mi, że jak wróci to się spotkamy.

Ma mi też przywieźć jakiś drobiazg. Tak sobie pomyślałam, że może kupi mi tam prezent na urodziny, które mam wkrótce. A przecież tam jest różnych rzeczy dużo do wyboru a mi się taki prezent z gór by podobał.