Ranking gier na oculus rift

 

Dzięki możliwości jakie oferują nam pewne firmy, możemy zauważyć iż od jakiegoś czasu na rynku funkcjonuję pewna rzecz jaką możemy nazwać gogle oculus. Są to okulary, które poprzez ich założenie mogą nas wprowadzić w świat wirtualnej rozgrywki, w związku z czym coraz to lepiej możemy wkroczyć w świat, który w rzeczywistości jest czymś czego doświadczyć się nie da, dlatego właśnie chciałem przedstawić wam kilka pozycji, dzięki, którym takie rzeczy możemy doświadczyć.

Gry na oculus, ranking

gry w wirtualnej rzeczywistościGogle oculus istnieją na rynku, oraz są ogólnie dostępne już od 2016 roku, czyli minął dopiero nie cały rok, a już możemy stwierdzić czy ten wynalazek, jest dobry oraz czy przypasował społeczeństwu. Na podstawie wielu opinii można stwierdzić iż jest to na pewno krok w przód w tej dziedzinie, a to także dzięki temu iż, firmy tworzące gry oferują nam możliwość skorzystania z wynalazku jakim jest oculus w wielu światach, oraz sposobach na rozgrywkę. Dlatego teraz chciałem skupić się na terminie jakim są gry w wirtualnej rzeczywistości oraz kilku pozycjach, w które na pewno musimy zagrać jeśli chcemy doświadczyć tego do czego zdolne są okulary oculus. Na początku chciałem wymienić kilka tytułów, o których można przeczytać w internecie jak i co oczywiście polecam zakup takich gier oraz osobiste ich wypróbowanie, gdyż według mnie mogą one stanowić chrapkę dla miłośników takiego sposobu rozrywki. Mianowicie tytuł takie jak: eurotruck simulator, lub surgeon simulator, ale także slender, czy dark, będą to gry, które poprzez skupienie się na możliwości gry z pierwszej osoby za pośrednictwem gogli, mogą przenieś nas w środek akcji odbywającej się w wirtualnej rozgrywce. Dzięki czemu możemy zauważyć iż możliwości jest na prawdę dużo w związku z czym rozrywkę można liczyć już nie w godzinach ale dniach lub miesiącach.

Korzystanie z coraz to nowszych wynalazków umożliwiających nam rozrywkę, powoduję iż branża ta rozwija się z dnia na dzień i to w sposób namacalny, gdyż kiedyś gdy powstawał pierwsze komputery, mówiono o tym iż będą one służyły tylko do pracy, a dziś wiemy jak nieprawdziwym stwierdzeniem to było.

Szczegóły na: https://lune.xyz