Reklama dla szkoły i profesjonalny tani druk katalogów

Pracuję w szkole wyższej. Mamy sporo studentów. Ruszamy z rekrutacją. Warszawa to duże miasto i jest sporo wyższych uczelni. Na tym rynku jest spora konkurencja. Studenci chcą mieć jak najlepsze wykształcenie.

Tani druk katalogów i drzwi otwarte

druk katalogów reklamowychMusimy zapewnić im dobre warunki, żeby wybrali naszą uczelnię. Potrzebna nam była reklama. Agencja reklamowa poszukiwana od zaraz. Rozesłałam taka wiadomość wśród znajomych. Dostałam kilka namiarów i zaczęłam działać. Byłam odpowiedzialna za reklamę uczelni, pracowałam w marketingu. Podzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Potrzebowałam dobrej, sprawdzonej i mającej świetne pomysły firmy. Agencja reklamowa do której udałam się na rozmowę miała bardzo dobre rekomendacje wśród moich znajomych. Przygotowali ostatnio gadżety reklamowe dla firm mojego znajomego. Byli bardzo zachwyceni. Z tego co kojarzę nadal z nimi współpracują. Paulina bo ona została przydzielona, żeby się mną zająć jak się okazało kojarzymy się z podstawówki. Od razu zaczęła proponować mi swoje pomysły. Zaproponowała mi druk katalogów reklamowych, które pomogłyby rozreklamować nasza uczelnie wśród licealistów. Można by je przygotować na dni otwarte. Licealiści wówczas mogą zwiedzić uczelnie. Poznań wykładowców i zobaczyć jak funkcjonuje uczelnia. Dodatkowo zamówiłam profesjonalny tani druk katalogów, to miały być takie ulotki w kształcie indeksu, zawiązywałyby bezpośrednio do naszej uczelni. Wolontariusze z naszej uczelni poroznosiliby je po ogólniakach. Dodatkowo Paulina zaproponowała mi kalendarze na zamówienie.

Przekonywała, że można w nim zaznaczyć rozpoczęcie roku akademickiego i termin przerw świątecznych a także przypuszczalnie kiedy student musi nastawiać się na egzaminy. Wszystkie pomysły zaakceptowałam. Szkoła miała dobrą reklamę. Mieliśmy dużo chętnych.