Reklama jako nowy kurs szkolenia

Mój szwagier skończył studia ekonomiczne. Dokładnie była to ekonomia z informatyką z tego co pamiętam. W tym momencie poszerza soją wiedzę z tego zakresu jeżdżąc na różnego typu szkolenia. Ostatnio na przykład szkolenia ekonomia społeczna to był jego cel.

Reklama wszędzie i zawsze – warto spróbować

szkolenia reklama

Chciał koniecznie jak najszybciej ukończyć to szkolenie gdyż bardzo miało mu się przydać w pracy. Szwagier pracował w urzędzie miasta i przynajmniej tam doceniano fakt, gdy ktoś podnosił swoje kwalifikacje zawodowe. Mało tego urząd wręcz zachęcał do podjęcia kolejnego kierunku studiów, czy zrobienia na przykład studiów podyplomowych. Urząd po prostu finansował taki rozwój pracownika. Oczywiście musiały być to wybrane kierunki, gdzie wiedza z ich zakresu mogła się po prostu w urzędzie przydać. Szwagier nie miał za bardzo czasu żeby w tej chwili rozpoczynać nowe studia. Miał dwójkę małych dzieci w domu i przynajmniej przez to, że nie pracował w weekendy mógł pomóc trochę żonie. Jednak był bardzo ambitny i starał się podnosić swoje kwalifikacje szkoleniami specjalistycznymi. Może i nawet tania reklama w Inowrocławiu byłaby dla niego przeszłością. Ja niestety w pracy nie miałam nigdy możliwości by zrobić na przykład studia podyplomowe. A nie ukrywam, że bardzo bym chciała. Jednak człowiek liczy każdy pieniądz a każdą wolne chwilę celebruje jak tylko się da także nie wiem do końca czy chciałabym czy tylko tak mówię bo jest mi wygodniej. W mieście Inowrocław gdzie szwagier mieszkał z rodziną wiedli spokojne życie. Oczywiście jak każdy borykali się z różnymi problemami dnia codziennego, jednak nie martwili się na pewno, że może on stracić na przykład pracę. Pod tym względem czuli się po prostu bezpiecznie. Także gdy trzeba było gdzieś z dziećmi pojechać nie było problemu żeby wziąć wolne.

Urząd niewątpliwie był miejscem sprzyjającym młodym rodzicom. Mieli nawet kiedyś taką akcję marketingową, która miała nakłonić pracodawców do innych praw dla rodziców. Wszędzie w mieście były banery kolorowe jak i tablice reklamowe informujące o tej akcji. I jak się okazało później taka reklama miała wielki sens.