Rowerem zwiedziłam ciekawe miejsca w Europie

Rowerem jeździłam od dziecka. Wiele lat mieszkałam na wsi, gdzie dojeżdżałam do szkoły i miałam całkiem niezłą kondycję. Po latach rowerem jeździłam dla przyjemności i potrafiłam nawet przejechać ponad sto kilometrów dziennie albo nawet o wiele więcej. 

Atrakcyjna wycieczka rowerowa ze zgraną ekipą

przyjemne wycieczki rowerowe w europieNa jednej ze stron internetowych dla rowerzystów znalazłam informację, że organizowane były przyjemne wycieczki rowerowe w europie i postanowiłam się na taką zapisać. Wycieczka trwała dwa tygodnie a w programie było zwiedzanie ciekawych miejsc, organizator dodatkowo zapewniał nocleg oraz wyżywienie. Zapłaciłam wpisowe i opłatę za hotel. Na stronie udostępnione były dokładne wytyczne co należało ze sobą zabrać oraz wskazała była dokładna trasa wycieczki. W dniu wyjazdu byłam podekscytowana. Kupiłam sobie wcześniej torbę na bagażnik oraz plecak, żeby zapakować wszystkie niezbędne rzeczy. Na wycieczkę zapisało się wiele osób z Polski i miałam ciekawe towarzystwo. Wycieczką kierował starszy chłopak, który miał spore doświadczenie i doskonale orientował się w terenie. Dzięki jego wiedzy miałam okazję zwiedzić wiele interesujących miejsc, o których nawet nigdy wcześniej nie słyszałam. Wycieczka była dość wyczerpująca, bo bardzo dużo kilometrów jeździłam a przerwy na odpoczynek były stosunkowo krótkie. Miałam jednak dobrą kondycję i dzięki temu radziłam sobie doskonale. Hotel, w którym się zatrzymaliśmy był bardzo elegancji. Tej nocy spałam jak niemowlę. 

Dzięki wycieczce, która zdecydowanie należała do jednej z najprzyjemniejszych miałam okazję zwiedzić piękne miejsca w Europie i zrobiłam wiele ciekawych zdjęć. Pochwaliłam się nimi rodzicom a oni byli pod wrażeniem, że odważyłam się tak daleko pojechać. To był dla mnie spory wyczyn.