Rowet trekingowy dla kobiet

Ruch to zdrowie a sezon wiosenny i leni sprzyja aktywności fizycznej. Warto po długiej zimie pomyśleć o jakimś sporcie dla siebie. Bieganie, siłownie na wolnym powietrzu, boiska i korty. Każdy kto chce się trochę poruszać znajdzie coś dla siebie. Bardzo dobrym sposobem na ruch jest rower. Ścieżek rowerowych i szlaków dla rowerzystów jest coraz więcej.

Rower dla pań – Gazela

Romet Gazela 8Jeśli szukamy roweru idealnego dla siebie warto przejrzeć oferty znanych producentów. W Polsce mamy świetnego i znanego producenta rowerów Romet. Nie ma osoby, która nie słyszała by o tej marce. Każdy z nas dorastał z nią u boku. Przy wyborze roweru musimy zastanowić się do pokonywania jakich tras będzie on nam służyć. Jeśli potrzebujemy pojazdu aby na co dzień dojechać do pracy a w weekend wyskoczyć gdzieś na łono natury dobrym wyborem będzie rower trekingowy. Dla pań ciekawą propozycją jest Romet Gazela 8. Jest to tzw. damka z łagodnie wygiętą aluminiową ramą. Dzięki temu jest to rower lekki, dynamiczny i zwrotny. Ten typ ramy ułatwia także wsiadanie i schodzenie z roweru. Aluminium z kolei gwarantuje odporność na warunki atmosferyczne. Przedni widelec posiada amortyzator dzięki czemu jazda po nierównościach będzie równie komfortowa jak i po szosie. Pojazd posiada 27 przerzutek. Dzięki nim pokonamy sprawnie każdą trasę. Kierownica jest wygięta w kształt jaskółki.

Jeśli lubimy jeździć rodzinnie na rowerach, organizować w plenerze pikniki do bagażnika możemy zamontować fotelik dla dziecka. W komplet wchodzą także błotniki i osłona na łańcuch. Rower to ciekawy sposób spędzania wolnego czasu. Możemy zarówno ćwiczyć i dbać o zdrowie, a także poznawać nowe nieodkryte przez nas dotąd miejsca. Nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych gadżetów. Czas, miejsce, odległość, odzież wszystko to jest dowolne i zależy tylko i wyłącznie od nas samych.