dmuchane atrakcje

Sala zabaw, dmuchane atrakcje i reklama

Jestem Monika. Prowadzę salę zabaw od trzech miesięcy. Zatrudniłam dwie studentki do pomocy. Są animatorkami i zabawiają dzieci w trakcie urodzin. Moja sala jest nowoczesna i przytulnie urządzona.

Dmuchane atrakcje to podstawa

dmuchane atrakcjeZabawki sprowadziłam od znanych i cenionych producentów. Na razie mam mały ruch i chciałabym coś z tym zrobić. Mam stronę internetową, która przygotował i brat. Znajdują się wszystkie informacje odnośnie atrakcji. Postanowiłam jeszcze zainwestować w ulotki. Pojechałam do biura reklamy i poprosiłam o przygotowanie ciekawej reklamy, która pomorze mi przyciągnąć klientów. Organizacja imprez dla dzieci zawsze była dla mnie ważna. Od kiedy jestem mamą impreza w naszym domu jest codziennie. Atrakcje na imprezy dla dzieci sprawiają ze chce mi się żyć. Zawsze starałam się na moich dzieci przygotować coś ciekawego czym mogłabym je zaskoczyć. Mąż podsunął mi pomysł abym zajęła się tym zawodowo. Na urodziny zawsze szykowałam atrakcje w plenerze dla dzieci. Jechaliśmy do parku i tam organizowałam im różne zwody na urodziny. Koledzy moich dzieci byli zachwyceni. Chciałabym to wszystko przekazać moim klientom. Atrakcje na pikniki są banalnie proste. Liczą się tylko chęci i zaangażowanie rodziców. Jednak rodzice często są zabiegani i nie mają na to czasu. Natomiast moja sala powstała po to żeby profesjonalnie zorganizować każde urodziny i inne uroczystości. Dmuchane atrakcje są oczywiście podstawą dla dobrej zabawy. Pani zaproponowała mi swoją wizję. Przygotuje dla mnie na jutro dwa projekty. Będę mogła nanieść na nie poprawki gdyby coś mi się nie spodobało.

Mam nadzieję, że dzięki reklamie moja sala będzie cieszyła się większą liczbą klientów. Miałam rację. Reklama pomogła. Mam już kilkanaście zamówień na urodziny. Jestem bardzo szczęśliwa.

Więcej o zabawie na stronie zaczarowane-eventy.pl