Samochody używane – moja decyzja

Cześć. Nazywam się Aleksandra. Pochodzę z Białegostoku ale mieszkam obecnie w Krakowie. Część z Was zapewne już wie, a część zapewne nie wie, od dwóch lat prowadzę stronę internetową, bloga na temat dosyć nietypowy, jaki podejmują kobiety.

Czy samochód używany to dobry wybór?

samochody używane

Temat przewodni to polecane samochody używane w Białymstoku. Moje zainteresowanie motoryzacją rozpoczęło się z chwilą kiedy zdałam swoje pierwsze prawo jazdy na kategorię b. Miałam wtedy dwadzieścia lat. Marką, która głównie mnie interesowała to ford. Moim pierwszym samochodem był ford k. Pamiętam, że było to auto używane. Pamiętam jak jeszcze załatwialiśmy z bratem części ford. Było warto. Potrzebny też był nam lakiernik, miał kilka rysek. Niestety. Jednak szybko udało nam się z nimi uporać, więc nie było ani dużych problemów, ani dużych kosztów. Nasz ówczesny auto serwis był i jest jednym z najlepszych w mieście, więc nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Oprócz tych rys, wszystko inne było bez zarzutu, działało wspaniale. Auto klimatyzacja – genialnie, hamulce, super. Miał wszystko co było potrzebne albo nawet niezbędne przyszłemu kierowcy. Bardzo dobrze wspominam to moje pierwsze autko. Przede wszystkim dlatego, że było one bardzo tanie w utrzymaniu. Wbrew wszelakim opiniom jakie słyszałam na temat w ogóle auta, utrzymania samochodu. Miałam w swoim gronie, pełno osób, które mówiły mi, że nie dam rady, że w ogóle nie jest warto. Za duże ryzyko, za duże koszty. Po co Ci to ? I tak dalej. Jednak na całe moje szczęście, jestem bardzo upartą osobą i kiedy się realnie uprę to osiągnę wszystko to co chcę. Co mogę powiedzieć na ten temat, na ten moment?

Przede wszystkim to, że zawsze warto jest słuchać siebie, tego co mówi nam nasze serce. Kiedyś Les Brown mądrze powiedział, że opinia innych na nasz temat nie jest naszą rzeczywistością. Pamiętajmy. Realizujmy to co ważne.